"Мокрий" ротор. Особливістю приладів "мокрого" типу є розташування лопатевого колеса з ротором безпосередньо в робочому середовищі. При цьому електрична частина надійно герметизирована завдяки металевій склянці, яка розділяє статор і ротор. Те, що ротор постійно знаходиться в водяному середовищі, забезпечує йому безперервне охолодження і змащення деталей. При цьому вдається поглинути практично всі вібраційні звуки, що робить ці апарати практично безшумними. Саме ця властивість стала причиною великої популярності приладів "мокрого" типу в індивідуальних системах опалення. Недоліком подібних пристроїв є низький ККД (<50%), що пов'язано з неможливістю надійної герметизації ротора при збільшенні його діаметра. Тому їх рідко використовують в разі великої протяжності трубопроводу, коли потрібна підвищена продуктивність.
"Сухий" ротор. У такому типі циркуляційного насоса ротор не контактує з водою, а робоча частина добре ізольована спеціальними захисними кільцями. Це дозволяє безболісно збільшувати габарити і потужність двигуна для перекачування значного обсягу теплоносія. Перевагою подібних приладів є ККД, що досягає 80%, а недоліком - високий рівень шуму, створюваний в процесі роботи. У свою чергу ці апарати можуть виконуватися в наступних варіантах:
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником