Фітинги для внутрішньої каналізації

Знайдено: 1 - 24 серед 104 товари

Фітинги для внутрішньої каналізації

Для удосконалення каналізаційної системи розробили різноманітні види сполучних елементів. Монтаж системи проходить легко, швидко, а головне - без застосування дорогої електро- або газового зварювання.

Різні види фітингів для внутрішньої каналізації, які зараз можна купити, - муфти, редукція, ревізія з кришкою, трійник, моноповерхнева та двохповерхнева хрестовини, відведення, заглушки - спростили монтаж настільки, що він нагадує складання конструктора.

Перші сучасні каналізаційні труби в Україні були з чавуну, до них застосовували металеві фітинги. Для з'єднання застосовували зварювання.

Сьогодні ж цей процес досить спрощений, завдяки фітингам з інших якісних матеріалів, за ціною, прийнятною кожному. Провести витривалі каналізаційні комунікації може дозволити собі кожен і в Києві, і маленькому селі в Україні. Сучасні колектори і аксесуари придатні для установки в багатоповерхівках, приватних будинках, дачах.

Що найважливіше, фітинги та труби з різних матеріалів можна комбінувати: навіть для ремонту чавунних систем використовувати пластикові частини. Але перш, ніж купити, необхідно порадитися з фахівцями. У нашому Інтернет-магазині ми надаємо можливість онлайн-консультації з «профі».

Елементи з'єднання труб в нашому магазині кращі, тому що:

  • Усі пропоновані фітинги для внутрішньої каналізації надійні. Вони були протестовані в різних умовах і підтвердили зарегламентувати в гарантійному листі терміни придатності - від 50 до 90 років в залежності від матеріалу і застосування.
  • Фітинги виготовлені з надміцного матеріалу. На місцях примикання фітинга до труби деталі не іржавіють від постійної вологи і повітря. Більшість ремонтів систем комунікації в Україні виникають через неякісні з'єднувачі, які неможливо демонтувати, вони «розсипаються», стирається різьблення. Тоді потрібно демонтувати всю проблемну частину труби. З нашими деталями ви забудете про подібні проблеми.
  • Всі елементи в нашому магазині можна прикріпити вручну, без спеціальних навичок, підготовки матеріалу, без застосування дорогого устаткування. Їх варіативність допоможе підігнати деталь під будь-який діаметр труби, матеріал, провести комунікацію в важкодоступні місця, при мінімальній площі установки.


Про всі нюанси кріплення ви можете дізнатися в нашому магазині - на сайті або онлайн у наших фахівців.