Металопластикові фітинги

Знайдено: 1 - 24 серед 315 товарів

Фітинги для металопластикових труб: види і особливості монтажу

У нашому інтернет-магазині "СанТоп" ви можете купити металопластикові труби за доступними цінами. Ми забезпечимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наша політика надає оптимальне співвідношення вартості і якості. Ви також можете замовити недорогу доставку у наших партнерів - транспортних фірм, які допоможуть вам отримати покупку в будь-якому місті України - в Одесі, Києві, Дніпропетровську, Львові та інших.

металопластикові фітингиМонтаж металопластикових труб неможливий без фітингів. Ці деталі допомагають герметично з'єднувати частини трубопроводу в його розгалуженнях і місцях переходу на вироби з іншим діаметром або з'єднання з іншими системами. Їх використовують при установці систем водопостачання та опалення, для підведення до змішувачів. Фітинги для металопластикових труб також застосовують в устаткуванні, де необхідно зробити вигин під великим кутом.

Види фітингів для металопластикових труб

У каталогах продукції багатьох виробників, зокрема бренду Rifeng (Ріфінг), можна знайти багато різних видів відносно дешевих виробів для кріплення труб. Їх зазвичай класифікують за способом з'єднання. Проте, багато деталей складаються з латунного або мідного корпусу, гільзи - основи деталі з нержавіючої сталі і кліпси-прокладки. Для з'єднання та кріплення фахівці радять використовувати такі металопластикові фітинги:

  • пуш-види - напевно, найдорожчі деталі, які являють собою інноваційний тип виробів для монтажу. Головна особливість цих деталей полягає в тому, що установку з їх допомогою виробляють без дорогого обладнання та радять використовувати лише ножиці для різання труб і калібратор їх торця. Якщо ви виберете цей тип металопластикових фітингів, у вас з'явиться можливість істотно заощадити час, необхідний для установки;
  • компресійні (різьбові), за допомогою яких людина може самостійно провести з'єднання труб. Крім того, такий металопластиковий фітінг можна використовувати повторно, але надійність такого з'єднання, особливо в системах гарячого водопостачання та опалення, значно нижче, ніж у пресових з'єднань. Крім того, такі сполуки не рекомендується використовувати при прихованому монтажі (під штукатуркою);
  • прес-види - оптимальний варіант по співвідношенню надійності і ціни - застосовують при установці лінійного трубопроводу (з використанням перехідників і сполучних муфт) і в розгалуженнях, а також в поворотах (з різними куточками, трійниками і хрестовинами). Цей металопластиковий фітінг можна експлуатувати протягом 50 років за умови його правильної установки. Надійність з'єднання такого фитинга з трубою можна порівняти зі зварювальним. Такі сполуки можна використовувати як при зовнішньому, так і при прихованому (під штукатуркою) металопластиковый фитингвидах монтажу.


Купити різні види фітингів для пластикових труб за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині "СанТоп". Крім того, ми надаємо різні програми лояльності та акції. Про наявність бажаної покупки можна не турбуватися, адже у магазина є власний склад товарів. Також у наших партнерів - транспортних фірм - можливо недорого замовити послугу доставки, яку вони здійснюють в багато міст України - Києва, Одеси, Дніпропетровська, Львова та багато інших.