Фільтри механічної очистки

Фільтри механічної очистки води

Кожен власник нерухомості стикається з проблемою якісного очищення жорсткої водопровідної води. На ринку очисних фільтрів існує безліч різних видів як дорогих і багатофункціональних, так і більш простих і доступних за ціновими параметрами. Вірний вибір можна зробити, тільки володіючи інформацією, отриманою від професійних консультантів, а також безпосередньо від виробника.

фільтр грубої очистки водиКупити якісні фільтри для очистки води за прийнятною ціною можна онлайн, так як в роздрібних магазинах України даний вид продукції, представлений з націнкою. Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує високоякісну продукцію вітчизняного та імпортного виробництва з міцного і довговічного матеріалу - з латуні.

Інформація для покупця

При виборі фільтра зверніть увагу на наступні пункти.

 1. Матеріал. Віддавайте перевагу не схильному до корозії сплаву на основі міді - латуні. Завдяки своїм унікальним характеристикам даний матеріал визнаний кращим при виготовленні запірно-регулюючої арматури. На ринку можуть бути представлені фільтри з полімерних матеріалів, однак нарізні сполучення в них все одно виконані з латунного сплаву - не економте на якості і терміні служби.
 2. Діаметр. Класифікуються фільтри по діаметру різьби в дюймах згідно ГОСТам. На міжнародному рівні 1 дюйм дорівнює 2,54 см. Основні, і найбільш поширені: ½, ¾, 1, 2. Рідше можна зустріти діаметри різьби 11/2 і 11/4 дюймів, однак на сайті santop.com.ua вони теж є .
 3. Призначення. У продажу фільтри представлені двох типів:
  • косі - для грубої очистки, встановлюються на вводі в будинок або квартиру;
  • горизонтальні - для тонкої очистки, що забезпечують додаткову фільтрацію на точках водозабору і усувають неприємні запахи, органічні сполуки і деякі мікроорганізми.фільтр honeywell
 4. На ринку представлені фільтри від різних виробників:
  • українські вироби - ви отримаєте гідну якість за бюджетної вартості;
  • товари від провідних європейських брендів - висока якість, тривала гарантія, однак ціна їх в кілька разів вище вітчизняних.


Вибирайте сітчасті фільтри, і тривалий час вам не буде потрібно проводити заміну фільтруючих елементів: спеціальної сіточка буде вловлювати іржу, тверді сполуки, сміття, частки металу і інших речовин, що зустрічаються у водопровідній воді, вона легко знімається для очищення і також просто монтується назад.