Поліпропіленові труби

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Поліпропіленовий трубопровід - легкий і надійний

У нашому Інтернет-магазині ви можете детально ознайомитися з широким асортиментом продуктів з поліпропілену, з діаметром внутрішніх магістралей від 20 мм до 120 мм. Консультанти сайту онлайн порадять оптимальний варіант для вашої квартири, дачі або промислового підприємства.

Поліпропіленові труби - ідеальний варіант для:

  • постачання питної води, для господарського застосування;
  • для циркуляції холодної та гарячої води;
  • для технологічних трубопроводів, що постачають рідину і гази.


У яких сферах поліпропілен найбільш доцільний?

  • в харчовій промисловості;
  • в центральному опаленні (теплопостачання, обігрів настилу);
  • в каналізації, при водовідведенні;
  • при гідротехнічної меліорації.


Поліпропіленові труби - дуже легкий будматеріал. По своїй вазі вони «обійшли» сталеві і навіть в деякій частині пластикові. Вони стійкі до корозійних впливів - це не тільки волога, а й хімічні реакції і електрокорозію.

Протягом всієї експлуатації колекторів не прогнивають, на них не утворюються іржа і вапняні відкладення на внутрішніх стінках, які згодом могли б звузити діаметр внутрішніх магістралей.труба полипропиленовая

Поліпропілен не змінює хімічного складу ціркуліруемой в трубі води або емульсії. Це максимально гігієнічний і екологічний матеріал, може бути утилізований без залишку або шкідливих випарів в навколишнє середовище.

Чимало важливо, що кліматичні умови в Україні, коли щозими приходять раптові короткочасні морози, вимагають морозостійкості від трубопровідної системи. В цьому випадку поліпропілен - чудовий матеріал, оскільки при замерзанні води труби не лопають, що завжди трапляється при використанні сталевих труб.

Ще одна важлива особливість - а жителі багатоповерхівок Києва оцінять цю перевагу - труби з поліпропілену мають високу звуко- і віброізоляцію. Вони надзвичайно прості і зручні в монтажі, їх не слід фарбувати. Вони не змінюють забарвлення при експлуатації, легко миються.

У магазинах по Україні, а також в нашому Інтернет-магазині можна купити необхідну довжину до метра, що не залишить непридатних відходів.

Ціна поліпропіленового матеріалу істотно нижче, ніж аналоги, прикладом, з міді. А в нашому Інтернет-магазині ви можете купити продукт від виробника, без переплат. Ціна гарантовано нижче, ніж в магазинах Києва або по Україні.