Поліпропіленові фітинги

Знайдено: 1 - 24 серед 49 товарів

Фітинги для трубопроводу з поліпропілену

Поліпропілен - екологічно чистий, твердий і міцний пластик. Його активно використовують у всіх господарських галузях, для постачання питної і промислової водою.

Поліпропілен має значну термостійкість, високу температуру плавлення і, відповідне, досить високу температуру розкладання. Максимальна температура експлуатації виробів з поліпропілену - 95 ° С, хоча чистий матеріал витримує і більш високу температуру. При кип'ятінні або обробці паром аксесуари не змінюють форми або механічних властивостей.

Ці та інші якісні характеристики сприяли тому, що поліпропіленові фітинги отримали першість при монтажі трубопроводів. Вони універсальні, конусоподібна форма розтрубів унеможливлює появу напливів, утонение водохода при зварюванні з'єднань.

Переваги поліпропіленових фітингів:

  • Вражаюча стійкість до корозійних процесів і хімічного впливу. На стиках при кріпленні труб не утвориться іржі, накипу, вапняних нашарувань.
  • Довговічність. Багаторазові дослідження показали, що при правильному кріпленні експлуатаційна стійкість в системі подачі холодної і гарячої води досягає 50 років! На внутрішню частину деталей не впливає хлор, який активно застосовують в водосістемах Києва та багатьох міст України.
  • Висока пропускна здатність розтрубів, великий асортимент. Призначення фітингів - з'єднати трубопровідні частини на поворотах, розгалуженнях, стиках труб з різним діаметром. Їх використовують як герметичні заглушки в подачі газу або води. Великий вибір в нашому Інтернет-магазині дозволяє купити поліпропіленові фітинги для всіх можливих операцій. Ми гарантуємо якість. Шлюб і підробка товару в нашому Інтернет-магазині не припустимі.
  • Відповідність санітарно-гігієнічним нормам. При возз'єднання труб для подачі питної води поліпропілен не впливає на якість води, не окислюється, а також не змінює хімічного складу емульсій при промисловому використанні. Поліпропіленові фітинги не токсичні.
  • Еластичні, підходять для частого застосування. Часто покупці, які мали необережність купити фітинги в звичайному магазині, скаржилися, що при ремонті водосістеми вони вже не могли повторно використовувати їх. Ми пропонуємо тільки перевірені товари за хорошу ціну. Навіть якщо вода в трубопроводах замерзає, фітинги залишаються неушкодженими і придатними для демонтажу та повторного монтування.


Наші фахівці проконсультують онлайн. Залиште заявку через Інтернет-магазин, ми зв'яжемося з вами!