Латунні хромовані фітинги

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Купити латунні хромовані фітинги в магазині СанТоп за найкращою ціною

Фітинги - основні елементи трубопровідних систем, що з'єднують окремі елементи в єдине ціле. Матеріали для виготовлення їх різні, проте з моменту своєї появи на ринку кращими визнані сплави цинку і міді - латунь. Їх переваги: ​​доступна вартість, міцність, низькі показники електро- і теплопровідності, тривалий термін служби, гігієнічність, простота монтажу і експлуатації. За рахунок нанесення шару з хрому збільшується стійкість до корозії і термін експлуатації фітингів.

На що звернути увагу

Переваг у фітингів з латуні маса, але знайте, що монтаж в трубопроводи з високим тиском (вище 20 бар) і при підвищених температурах теплоносія (понад 200 градусів Цельсія) заборонений. Певний тип елементів підбирається в залежності від способу установки, призначення системи, умов експлуатації та установки, а також матеріалу труб.

Уважно вивчайте параметри монтує системи і технічні паспорти на обладнання, задавайте уточнюючі питання і звертайтеся за консультацією до фахівців.

Фітинги діляться на види залежно від призначення. Подовжувачі необхідні для з'єднання труб на рівних відрізках

При виборі звертайте увагу на спосіб монтажу:

  • різьбове;
  • затискне;
  • фланцеве;
  • зварне.


Різьбові з'єднання в обов'язковому порядку вимагають додаткової герметизації в вигляді спеціальних ущільнювачів. Звертайте увагу на тип різьблення:

  • внутрішня;
  • зовнішня;
  • комбінована.


Завдяки гальванічному покриттю хромом даний вид арматури допустимо до використання для подачі питної води і відведення стоків - воно надійно тримається на латуні і не дає вимиватися цинку. Перевірте товщину захисту - по ГОСТам допустимі межі 0,327-1,47мкм. Хромовані з'єднувальні елементи можна вибрати:

  • блискучі;
  • матові.


Купити всі необхідні елементи для монтажу різних водопровідних і опалювальних систем зручно онлайн на сайті santop.com.ua. Ціни інтернет-магазину «СанТоп» на порядок нижче стаціонарних магазинів України за рахунок сотруднечества тільки з офіційними постачальниками товарів. Фітинги з латуні, представлені в асортименті, вироблені в Туреччині відомим брендом Kalde і відрізняються високою якістю при доступній вартості. До вибору завжди підходите розумно: шукайте економний варіант арматури без шкоди експлуатаційними властивостями.