Металопластикові труби

Знайдено: 1 - 24 серед 29 товарів

Металопластикові труби: плюси і мінуси популярних виробів

Популярність у продажу і широке застосування металопластикових труб можна пояснити, перш за все, унікальними властивостями їх конструкції: вони міцні, гнучкі у використанні, з успіхом протистоять корозії і не потребуватимуть додаткових витрат. Не менш часто їх використовують в системах водопостачання і опалення, адже вони допомагають підвищити рівень безпеки при установці опалювальних апаратів. Крім того, фахівці стверджують, що ці системи можуть прослужити понад 50 років! А в разі поломки їх завжди можна легко і дешево замінити.

труба металопластиковаПереваги металопластикових труб

Ці вироби характеризуються високою еластичністю. Крім того, у них всередині нульова киснева дифузія, що значно підвищує термін їх експлуатації, а також повністю задовольняє умові для використання в системах опалення зі сталевими радіаторами і котлами зі сталевими теплообмінниками. Також ці елементи цінують за невеликий зовнішній розмір при значному розмірі внутрішнього перетину. Ще у труб з цього матеріалу виділяють такі переваги:

  • довговічність;
  • висока швидкість струму води;
  • швидкий і надійний монтаж завдяки фітингів;
  • підвищена зносостійкість.

Недоліки металопластикових труб

Незважаючи на те, що ці системи мають широкий ряд переваг, в деяких випадках вони не зможуть допомогти у вирішенні проблеми. Так, металопластикові труби неможливо використовувати у виробництві протипожежних систем. Вони не можуть функціонувати в умовах, коли тиск перевищує 10 бар, а температура досягає позначки вище 95 ° С.

Поради при встановленні металопластикових труб

Навіть незважаючи на те, що при монтажі цих виробів не потрібно використовувати ніякі зварювальні пристрої, все одно необхідно дотримуватися деяких нескладних правил, які допоможуть їм прослужити набагато довше. Для їх установки рекомендують підготувати ножиці для різання пластикових труб (замість них можна застосувати труборіз або ножівку по металу), калібратор і прес. Відрізати трубу потрібно під прямим кутом до осі труби. Перед з'єднанням труби з фитингом її кінець потрібно відкалібрувати і зняти фаску на внутрішній кромці, щоб під час з'єднання з фитингом не порвати кільця ущільнювачів. Перевірити місце з'єднання на предмет забруднення або стружки. Після з'єднання труби з фитингом проконтролювати, щоб труба увійшла до упору. Для полегшення процесу складання патрубок фитинга можна змочити водою. Після чого з'єднання можна обпресовувати.

У нашому інтернет-магазині "СанТоп" ви можете купити металопластикові труби за доступними цінами. Ми забезпечимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наша політика надає оптимальне співвідношення вартості і якості. Ви також можете замовити недорогу доставку у наших партнерів - транспортних фірм, які допоможуть вам отримати покупку в будь-якому місті України - в Одесі, Києві, Дніпропетровську, Львові та інших.