Бронзові фітинги

Знайдено: 1 - 24 серед 60 товарів

Бронзові фітинги - універсальний кріпильний елемент

Незважаючи на відносно високу вартість, застосування бронзових фітингів для монтажу трубопроводів різного призначення економічно виправдано і в кінцевому рахунку вигідно, завдяки рекордно довгому терміну служби - п'ятдесят і більше років. Їх гладка внутрішня поверхня має низький гідравлічний опір, тому бронзові фітинги можна використовувати в економічних системах з невеликим діаметром виробів. Абсолютно незамінні вони при монтажі в єдину систему труб, виготовлених з різних матеріалів, - фітинги із бронзи усунуть ймовірність їх електрохімічної корозії. Такий ефект викликаний тим, що бронза має здатність створювати захисний катодний шар на внутрішній поверхні труб. Вражають і інші властивості виробів з цього сплаву:

  • бронзові фітинги мають підвищену стійкість до тиску і перепадів температур робочого середовища;
  • бронза резистентна до озону і хлору, що містяться у водопровідній воді;
  • сплав проявляє ингибиторную активність по відношенню до бактерій та інших мікроорганізмів;бронзові фітинги
  • фітинги із бронзи відрізняються винятковою механічною міцністю.


Бронзові фітинги не тільки повністю відповідають стандартам надійності і довговічності, але і відповідають всім гігієнічним вимогам до матеріалів для транспортування питної води.

Бронзові різьбові фітинги

Основне їх призначення - створення надійних герметичних з'єднань на стиках труб з будь-яких матеріалів. В інтернет-магазині «СанТоп» ви можете недорого купити бронзові різьбові фітинги будь-якої конфігурації: муфти, косинці, ніпелі, хрестовини, трійники, штуцери, ковпаки, заглушки та інші. Монтаж їх простий і не вимагає спеціалізованого обладнання. І хоча ціна бронзових різьбових фітингів трохи вище, ніж таких же виробів з інших матеріалів, вона компенсується їх довговічністю, надійністю і можливістю повторного використання після демонтажу.фітинг бронзовий різьбовий

Фітинги з бронзи для капілярної пайки

Основне їх призначення - забезпечувати перехід мідних труб на різьбове з'єднання. Для цього в одній частині вироби передбачений розтруб, в якому методом капілярної пайки закріплюється труба. Друга частина має різьблення - циліндричну внутрішню або конусну зовнішню. З її допомогою відбувається підключення до різьбових з'єднань обладнання або трубопроводів з інших матеріалів. Одним з європейських лідерів з виробництва бронзових фітингів заслужено вважається німецька компанія SANHA, продукція якої представлена ​​в нашому каталозі. Прямі поставки і відсутність посередників дозволяють пропонувати її максимально дешево. Жителі Львова можуть замовити адресну доставку. Пересилання обраних фітингів з бронзи в Дніпропетровськ, Київ, Одесу та інші міста здійснюється транспортними компаніями України.