ХПВХ фітинги

Знайдено: 1 - 24 серед 77 товарів

Фітинги ХПВХ для створення трубопроводів будь-яких конфігурацій

Труби та фітинги ХПВХ призначені для монтажу систем опалення та гарячого водопостачання. На сьогодні комплектуючі з хлорованого полівінілхлориду - найбільш технологічна і економічно виправдана заміна металевих трубах. Вартість їх невисока, монтаж простий і може здійснюватися без залучення фахівців - в результаті вся конструкція обходиться досить дешево. Різноманітність фітингів ХПВХ дозволяє створювати системи складних конфігурацій, а з'єднання їх з трубами клейовим методом займає мінімум часу. Монтаж системи не вимагає спеціального обладнання. Ціною невеликих затрат часу, сил і фінансів ви отримаєте трубопровід з унікальними експлуатаційними характеристиками:

  • низьким коефіцієнтом гідравлічного опору - завдяки цим показником ви можете недорого купити труби і фітинги ХПВХ невеликого діаметру і використовувати в системі економний малопотужний насос;
  • високим ступенем гігієнічної безпеки - ХПВХ фітинги та труби не виділяють ніяких хімічних речовин, смак і склад води не змінюються. На їх стінках не утворюється осад, в якому можуть розмножуватися мікроорганізми;
  • стійкістю до дії хімічних реагентів і ультрафіолету - трубопроводи ХПВХ можна прокладати і під землею, і в стінах, і зовнішнім методом.


Вироби з ХПВХ володіють низькою тепловіддачею, так що зниження температури гарячої води при транспортуванні буде невідчутним.

Види ХПВХ фітингів

Ці фасонні елементи служать як для з'єднання елементів системи між собою, так і для підключення її до різних приладів або врізки в трубопроводи з інших матеріалів. Тип фитинга залежить від способу з'єднання частин системи:

  • клейові - розраховані на застосування методу холодної зварювання;
  • різьбові - зазвичай служать для переходу на труби з іншого матеріалу;
  • комбіновані - містять металевий вкладиш з трубним різьбленням.


Установка ХПВХ фітингів будь-якого типу досить проста і при дотриманні технології забезпечує надійне з'єднання, яке не допускає протікання. В каталозі інтернет-магазину «СанТоп» труби і фітинги ХПВХ представлені продукцією концерну NIBCO - одного з найавторитетніших виробників комплектуючих для систем з хлорованого поліхлорвінілу. Прямі поставки дозволяють нам встановлювати на його продукцію максимально доступні ціни. Відправка труб і фітингів ХПВХ здійснюється в усі міста України - Київ, Одесу, Дніпропетровськ та інші. У Львові ви можете замовити адресну доставку, яка при закупівлі на суму понад 3 тисяч гривень буде безкоштовною.