Алюмінієві радіатори Armatura KFA

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Алюмінієвий радіатор Armatura KFA: там, де завжди тепло

Алюмінієвий радіатор Armatura KFA - хороший варіант для використання в центральній або автономної системи опалення. Його можна використовувати як для квартири, так і для котеджу. Найбільш оптимальними вважаються опалювальні прилади висотою 35 і 50 см. Довжина алюмінієвих батарей Armatura KFA може змінюватися. Стандартна заводська упаковка - перевірений тиском алюмінієвий радіатор з 10 секцій. Максимальне число секцій в радіаторі, відповідно до рекомендацій виробника - не більше 20. Конструкція радіаторів дозволяє додатково обладнати їх елементами регулювання. Про інші переваги поговоримо нижче.

Відмінні особливості

Алюмінієві радіатори Арматура KFA мають наступні переваги:

  1. Невисока вартість. Фабрика закуповує сировину для виробництва радіаторів, коли ринкова ціна на алюміній досить низька, тому і готові опалювальні прилади виходять недорогими.
  2. Легкість монтажу зважаючи на низьку вагу обладнання і його простої конструкції.
  3. Високий рівень теплопровідності. Збільшення віддачі тепла алюмінієвим радіатором Armatura KFA відбувається завдяки конвекції (через наявність профільованих отворів для входу і виходу повітря).
  4. Привабливий дизайн дозволяє монтувати алюмінієві радіатори в кімнатах з будь-яким інтер'єром.
  5. Простота експлуатації. Радіатори Armatura легко очищаються від пилу і інших забруднень. Їх поверхня пофарбована порошковою фарбою і стійка до високих температур.


Конструкція

Окремі елементи панельних радіаторів Armatura об'єднуються з'єднувачами зі сталі і ущільнюються прокладками з параніту. Використовуваний метал - це сплав кремнію і алюмінію, вироблений методом лиття під тиском. На поверхню алюмінієвого радіатора Armatura KFА наноситься антикорозійний засіб. Потім прилад забарвлюють методом занурення, після чого виробляють сушку при високій температурі. Алюмінієві радіатори можуть експлуатуватися як в закритих, так і у відкритих системах. Їх можна поєднувати з мідними елементами, деталями з пластмаси, сталі. Радіатори Armatura підходять для нижнього і бокового підключення, працюють разом з термостатами, що дозволяють регулювати температуру в кімнаті, а також утримувати її на певному рівні.алюмінієвий радіатор  kfa armatura

Уперед за теплом і затишком

В інтернет-магазині «СанТоп» представлено безліч моделей радіаторів Armatura KFA. Щоб їх замовити, досить клікнути на кнопку «Купити» і оформити замовлення, заповнивши анкету. У неї потрібно вписати ваше ім'я, телефон та адресу для доставки. Ви можете скористатися адресною доставкою кур'єром (в межах Львова) і послугами спеціальної служби по Україні (в Київ, Харків, Одесу та інші міста). За додатковими довідками звертайтеся до консультантів інтернет-магазину.