Мідні фітинги

Знайдено: 1 - 24 серед 186 товарів

Мідні фітінги: вибираємо тип кріплення

Одним з достоїнств мідних трубопроводів є простота монтажу. Найчастіше його можна виконати без залучення професіоналів. Основні елементи кріплення - фітинги для мідних труб - широко представлені в продажу, і ціна на них досить доступна. З їх допомогою робляться повороти, вигини і розгалуження, нарощується магістраль. Мідні фітінги відрізняються довговічністю, не схильні до корозії, легко витримують високі температури і значний тиск. Конфігурація їх різноманітна - це трійники, муфти, кутові відводи, хрестовини, перехідники між трубами різного діаметру. Для різних способів монтажу існують різні типи мідних кріпильних елементів:

  • компресійні або обтискні;
  • капілярні або фітинги під пайку.


Порівняно недавно у продажу з'явилися дуже прості в застосуванні самофіксуючіся фітинги для мідних труб. Їх просто надягають на труби і замикають спеціальним ключем. Нагрівання в цьому випадку не передбачається, таке з'єднання можна розібрати за допомогою того ж інструменту.

Компресійні мідні фітинги

Головне їх достоїнство - простота застосування, при якому не потрібне спеціальне обладнання. Чи не знадобиться також і нагрівання - герметичність забезпечує обтискове кільце мідного фитинга. Фіксується елемент за допомогою розвідного або ріжкового ключа, яким затягується сполучна гайка. Такий метод виправдовує себе при аварійних роботах або при монтажі труб водопроводу в важкодоступних місцях. Однак це не найнадійніший спосіб кріплення і може давати протікання.

Капілярні фітинги для мідних труб

Пайку можна з упевненістю вважати самим міцним і надійним з'єднанням мідних труб. Проведення такого монтажу вимагає певних професійних навичок, і його краще довірити майстру, але, як правило, вартість робіт цілком демократична. Досить недорого можна купити і мідні фітинги під пайку. Трубу вставляють в фітінг, місце з'єднання попередньо обробляють флюсом, потім прогрівають до певної температури і підносять припій, який в розплавленому вигляді розтікається по розтруба і, остигаючи, міцно скріплює деталі. Для пайки можна використовувати низькотемпературну пальник або паяльну лампу. Особливою міцністю з'єднання на базі високо- і низькотемпературного паяння характеризуються мідні фітинги компанії SANHA, замовити які ви можете в інтернет-магазині "СанТоп". Географія доставки охоплює всі міста України, включаючи Київ, Одесу і Дніпропетровськ. Ми організуємо її максимально оперативно і дешево, а при покупці на суму понад 3 тис. Грн - безкоштовно по Львову.