ПВХ, ХПВХ труби та фітинги (клеєва система)

Клейова система для холодного і гарячого водопроводу з ПВХ і ХПВХ

NIBCO - американська фірма-виробник труб і аксесуарів для систем тепло- і водопостачання. Їх особливість - використання монтажу на клей, що дозволяє швидко і надійно з'єднати поверхні. Понад сто років тому компанія спеціалізувалася на міді і сталі, але розвиток синтетичних матеріалів для тепло- і водосистем дозволив використовувати легкі, економні товари з ПВХ і ХПВХ як в приміщеннях, так і в промисловості.

Труби ПВХ - ідеальні для питної води.

  • Відрізняються гігієнічністю, не іржавіють, не схильні до корозії і прилипання осаду до внутрішньої стінки труби.
  • Труби не горять, тому безпечні у використанні в будь-яких умовах. Максимальна температура експлуатації - 60 ° С. Довговічні - термін експлуатації - близько 50 років.
  • Невибагливі, не вимагають особливих знань і інструкції по застосуванню. Всю детальну інформацію можна отримати в нашому Інтернет-магазині.
  • З'єднання труби і фітингів здійснюється методом «холодної зварювання», коли завдяки особливому молекулярному складу «розчиняються» доторкаючіся елементи, а потім з'єднуються.
  • Всі назви сертифіковані, як в Україні, так і по всьому світу.

Труби ХПВХ - поширені в житлових приміщеннях і на виробництві.

  • Трубопроводи з хлорованого полівінілхлориду «полюбилися» завдяки легкому і простому монтажу, не вимагає спеціальних інструментів. Як і труби з полівінхлоріда, їх з'єднують «холодної зварюванням», яка за принципом дії нагадує клей.
  • Матеріал настільки екологічний і нетоксичний, що в ємностях, виготовлених з ХПВХ, зберігають і транспортують навіть донорську кров!
  • Хлорований полівінхлорід не горить, але навіть при спеціальному загорянні кількість токсичних елементів, які потрапляють в навколишнє середовище, не вище, ніж при горінні дерева!
  • Гарантований термін експлуатації - 50 років. Ви можете купити труби і фітинги ХПВХ, встановити всю систему в будинку з цього матеріалу і бути спокійним: вони не вийдуть «з ладу» раніше, ніж «найстійкіші» меблі в будинку. Так що від ремонту вас відведе на довгі десятиліття

Ми доступні як в Києві, так і онлайн по всій Україні. Зверніться до нас - наш досвід обов'язково допоможе в вашому «житловому питанні».