Супутні матеріали для ПВХ та ХПВХ

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Кріплення для ПВХ і ХПВХ труб

Протягом десятиліть труби і фітинги з ПВХ і ХПВХ активно використовуються для прокладки систем холодного і гарячого водопостачання, опалення та кондиціонування. За цей час користувачі змогли переконатися, що полівінілхлорид і хлористий полівінілхлорид - це гідні матеріали для облаштування сучасних систем. Характеризуються низькою теплопровідністю і стійкістю до дії хімічних речовин. Серед переваг: низька вартість, довговічність і простий монтаж. Для прокладки досить: ножиць, наждачки, аплікатора для клею і спеціальних кріплень до стін, які суттєво спрощують розводку.

Особливості кріплення

ПВХ і хлористі ПВХ труби застосовуються в індивідуальному і масовому будівництві, в промисловості і в медицині.

Певних вимог виробники з приводу кріплення до конструкцій стін, підлог і стель не висувають. Однак пропонують при «набирання» не забувати про спеціальні хомутах-власниках, відповідних придбаним трубах по діаметру. Особливістю конструкцій з ПВХ і ХПВХ є їх схильність термічного подовження: 1 метр при підвищенні температури води на 10 градусів Цельсія збільшується на 0,62 мм в довжину.

Важливо знати:

  • кріплення-хомути не повинні бути занадто щільно закріплені на трубопроводі, інакше це призведе до поломки системи;
  • щільність прилягання повинна бути такою, щоб неможливо було змістити трубу в поздовжньому напрямку;
  • допускається при монтажі обертання труби по осі;
  • постійне (нерухоме) кріплення монтується тільки на ділянках з вентилями і перехідниками, щоб конструкція була нерухома;
  • вертикальна розводка вимагає наявності хомутів при будь-якому переході через перекриття, при зміні напрямку, розводці системи.


Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує в режимі онлайн купити якісні хомути-тримачі для труб ПВХ і ХПВХ в асортименті діаметрів. Поставка здійснюється комплектом з пластиковим дюбелем і шурупом, продукція від відомих виробників Capricorn і NIBCO.

Даний вид кріплень виконаний з екологічно чистого хлорованого полівінілхлориду, шкідливих випарів не виділяє - допускається до установки в житлових приміщеннях. Робоча температура - 95 градусів Цельсія. Процес монтажу з хомутами спроститься в кілька разів. Ціни в нашому магазині дійсно кращі в Україні, а в надійності і зносостійкості всіх представлених у нас товарів ви можете бути впевнені на 100%.

Купуйте кріплення для ПВХ і ХПВХ труб в магазині СанТоп з доставкою в Києві, Львові, Харкові та інших містах України.