Самовсмоктуючі насоси

Знайдено: 1 - 24 серед 78 товарів

Коли без самовсмоктуючого насоса не обійтися

Самовсмоктуючі насоси необхідні при облаштуванні системи водопостачання на заміських або дачних ділянках. Від вибору обладнання буде залежати безперебійна подача води в будинок і розводка по території, ефективна і надійна робота всієї системи, а також ваш комфорт. На сайті santop.ua в режимі онлайн можна вибрати і купити будь-яку модель при оптимальному співвідношенні ціна / якість з доставкою зі складу або магазину по території України. Інтернет-магазин «СанТоп» в Києві пропонує широкий асортимент насосного обладнання і ділиться секретами вибору «правильного» приладу, щоб він справлявся з покладеними на нього функціями довгі роки.

Основи вибору насосного обладнання

Самовсмоктуючі насоси використовуються для подачі води з відкритих джерел невеликої глибини (до 7-8 метрів) і не вимагають, як інші види, попереднього заповнення водою. Переваги: високий коефіцієнт корисної дії і мінімальна витрата електроенергії. Незамінні для організації системи поливу та індивідуального водопостачання котеджу, при зливі басейнів, а також для підвищення тиску в магістральному водопроводі.

Представлені в продажу кілька типів.

 1. З вбудованим ежектором. Рекомендовані для поливу присадибної ділянки, відмінно справляються із забезпеченням води на будинок. Однак рівень виробленого шуму вимагає хорошої звукоізоляції приміщення, в якому насос встановлений.
 2. З гідравлічним всмоктуванням. Характеризуються практично безшумною роботою.

При покупці важливо знати робочі характеристики:

 • на яку глибину залягання води насос розрахований;
 • з якою температурою води може працювати;
 • оптимальний температурний режим навколишнього середовища;
 • допустимий зміст твердих домішок в рідині, і якої максимальної фракції вони можуть бути;
 • в якому режимі працює;
 • потужність двигуна;
 • споживання електроенергії;
 • потужність і висота напору;
 • вимоги до електромережі.

Віддавайте перевагу моделям з корпусом з високоякісної нержавіючої сталі або чавуну. Звертайте увагу на матеріал виготовлення підшипників: найдовговічнішими є графітові і керамічні.

Уточніть при покупці умови експлуатації та особливі вимоги до монтажу. Вибирайте продукцію від провідних світових виробників: відмінно зарекомендували себе побутові насоси самовсмоктуючі італійського виробництва. Пам'ятайте, що якісним і довговічним буде обладнання, придбане у перевірених постачальників