Внутрішньопідлогові конвектори

Знайдено: 1 - 24 серед 279 товарів

Особливості внутрішньопідлогових конвекторів з примусовою вентиляцією

Для підтримки затишку і комфортного мікроклімату в холодну пору року кожне приміщення повинно бути оснащено надійною системою опалення. В даний час існує безліч опалювальних приладів, і зробити вибір не завжди просто. У житлових приміщеннях, адміністративних будівлях і торгових центрах все частіше використовуються водяні підлогові конвектори з примусовою конвекцією.

На що звернути увагу при виборі конвектора

Головними критеріями при виборі внутрішньопідлогових конвекторів повинні стати їх надійність і економічність. Основною перевагою даного приладу є технологія прихованого монтажу, завдяки чому простір в приміщенні не захаращується. Підводка і розводка труб також виконується прихована і не створює перешкод при пересуванні.

Область використання - будови з великою площею заскління і підвищеною вологістю: теплиці, оранжереї, торгово-розважальні центри, офіси і ділові центри. В конвекторах з примусовою вентиляцією рух повітря відбувається під дією механічних сил, що створюються вентилятором.

Перед вибором розрахуйте обігрівальну площу, а також врахуйте кілька нюансів:

 • робочу температуру теплоносія в системі опалення;
 • необхідну температуру обігріву повітря всередині приміщення;
 • тип системи опалення (централізоване або автономне);
 • робочий тиск системи.


Обов'язково уточнюйте перед покупкою такі моменти.

 1. Матеріал виготовлення корпусу. Він повинен бути надійним і якісним, що не деформуватися в процесі експлуатації. Кращим варіантом вважається нержавіюча сталь, однак виконані з латуні, міді та алюмінію конвектори не менше затребувані.
 2. Декоративна решітка. Підбирайте матеріал і колір, які ідеально впишуться в інтер'єр.
 3. Вид двигуна. Для приміщень з підвищеною вологістю необхідно вибирати прилад з електродвигуном, що працює від змінного струму. Прилад, що працює на постійному струмі, споживає на 50-60% менше електроенергії.
 4. Висота конвектора. Звертайте увагу на те, що висота внутріпольних моделей може бути вказана без урахування кріплення.
 5. Комплектація. У комплект повинні входити тільки оригінальні складові:
  • теплообмінник;
  • короб;
  • запірна арматура (кульовий кран – 2 шт.);
  • електровентилятор;
  • гнучкі шланги для підведення;
  • декоративна решітка.

Купити внутрішньопідлогові конвектори від польського виробника в асортименті за доступною ціною можна онлайн в інтернет-магазині «СанТоп». Діє система доставки по всій території України безпосередньо з магазину.