Насоси

Насосне обладнання

З появою насосного обладнання ця техніка допомагає кожному, хто планує застосувати систему водопроводу на своїй дачі, будинку, підприємстві, хоче організувати поливання городу. Устаткування для всілякого застосування і за привабливою ціною ви можете онлайн купити в нашому Інтернет-магазині.

водяний насосПропонуємо ознайомитися з найбільш поширеними видами, які найчастіше застосовують в Україні.

  • Поверхневі насоси для води. Вони досить прості, легкі, транспортабельні, їх не треба занурювати в воду. Не призначені для того, щоб добувати воду з великих глибин. Але з ним впевнено можна закачувати воду з колодязя, глибиною не більше 10 м.
  • Для більших глибин ідеальним буде погружной насос. Максимальна досягаєма глибина - 300 м. Вони мають свої підвиди: для закачування чистої води можна купити водяний насос, для води засміченою (каналізаційної) - дренажний занурювальний насос.
  • За допомогою фекальних насосів переважно усувають наслідки підтоплення. Вони відкачують нефільтрірованную воду з цистерен, водозбірників.
  • Для забезпечення гарячою водою в технологічних, санітарних і гігієнічних цілях використовують циркуляційні насоси. Якість, що виділяє їх поміж інших видів, - це надзвичайна надійність. Їх використовують для гарячого водопостачання, вони особливо популярні останнім часом в будинках Києва.
  • Коли ви маєте справу з абсолютно чистою рідиною, без абразивних частинок і хімічно неагресивних з'єднань, вам досить буде купити вихровий насос або відцентровий насос. І той, і інший прекрасно підходять для систем охолодження, кондиціонування . Вони прості в експлуатації, безшумні, відносно легкі. Встановлювати їх необхідно в місцях, захищених від навколишнього середовища, під накриттям.
  • Якщо ж на вашій ділянці утворилася невелика свердловина з підмішування піску в великій кількості, вдалий вибір - свердловинний насос.
  • Якщо кількість домішок у воді незначна, краще встановити дренажний насос. З його допомогою відкачують брудну воду при побутовому використанні або промисловому. Вони бувають стаціонарні і транспортабельні.
  • Є також багатоступінчасті насоси, вони еффективні для незабрудненої води, без агресивних хімічних речовин.

У нашому Інтернет-магазині за доступною ціною ви можете купити також насосні станції та інше насосне обладнання.