Термостатичні змішувачі

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Термостатичні змішувачі для ванної кімнати

Асортимент змішувачів в інтернет-магазині «СанТоп» дійсно величезний, так що вибрати і купити оптимальний варіант за ціною, дизайну і якості ви зможете без проблем в режимі онлайн. До того ж діє послуга доставки з магазину до Києва, Львова, Одеси і по території України. На нашому сайті представлено нове покоління сантехнічних приладів - це термозмішувачі, які вже отримали визнання у всьому світі завдяки безпечної експлуатації і відчутної економії води.


В їх завдання входить підтримка в автоматичному режимі заданої вами температури води і її напору за допомогою двох регуляторів. Після установки цього «чуда техніки» відчутно знижується витрата води, а вбудований обмежувач температури повністю виключає ризик опіків.

Принцип роботи та конструктивні особливості термостатичних змішувачів

Усередині змішувача вбудований термоелемент, який в автоматичному режимі веде контроль над температурою води на виході і змінює співвідношення вхідних потоків холодної і гарячої води. Його конструкція досить проста, ремонт і обслуговування не вимагають значних інвестицій і гарантія на них тривала. Даному приладу необхідне для роботи електроживлення: одні можуть підключаються до мережі за допомогою адаптера, інші можуть працювати на батарейках. Обов'язково при виборі звертайте увагу на цей момент.

Різновидів термозмішувачів для ванни і душа існує кілька.

  1. Вбудовувані. Встановлюються в ніші і короба. Процес монтажу досить складний і його слід довірити професіоналам.
  2. Настінні. Можуть монтуватися безпосередньо на стіну або до поверхні ванни/душової кабіни.
  3. На кухонну мийку термостатичні змішувачі встановлюють рідко. Однак кухонні термостати вже з'явилися в продажу.

За способом управління діляться на:

  • механічні - набір функцій мінімальний, регуляторами служать вентилі і важелі;
  • електронні - «розумні» змішувачі, управління просте і зрозуміле, здійснюється за допомогою кнопок або сенсорів, дані про температуру і напір виводяться на невеликий екран;
  • на дистанційному управлінні - ексклюзивні моделі.

Вибираючи термостатичний змішувач слід врахувати вказівки виробника до якості води і до виду магістралей водопостачання - це дозволить термостатичному датчику працювати безперебійно. Відмінно адаптованими до наших умов вважаються термостати польської компанії Armatura.