Шланги для пральних машин

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів

Шланги для пральних машин

Складно переоцінити значення пральних машин. Це не просто річ у ванній, побутова техніка, це своєрідний «революційний стрибок» в ставленні до жінок у всьому світі і в Україні зокрема.

Сучасні пральні машинки істотно відрізняються від своїх 100-літніх «прабатьків» з ручним приводом. Вони вражають типом, стилем, ефективністю, різноманітністю цін. Найважливіші деталі, які зробили «пральки» такими, якими вони є сьогодні, це шланги, що дозволяють заливати воду і зливати її з пральної машинки.

Заливні шланги останніх інновацій - це трубки ПВХ, армовані ниткою. Всередині - гумова основа, яку щільно обплітають нейлонові нитки. Гума покрита пластиком. На обох кінцях є накидні гайки, щоб з одного боку під'єднати до крана, а на звороті - до заливного патрубка.

На відміну від заливних шлангів, зливні - гофровані. Їх застосовують для зливу використаної води з «пральки» або «посудомийки» в каналізаційний колектор. Кінець зливного шланга пральної машинки подстиковивается до локального зливного, протилежний кінець одягають на «ніс» спеціального сифона.

Підключення і водоподвода, і водовідведення - досить простий процес. Потрібно врахувати кілька важливих деталей: наприклад, те, що місце кріплення трубки для зливу повинна розміщуватись нижче, ніж місце кріплення зливного шланга до машинки. У нашому магазині ви не тільки можете купити різні варіанти шлангів для пральних машин, а й отримати цінну консультацію онлайн.

Чому шланги саме у нас є гарантовано якісними?

  • При виробництві заливні шланги обпікаються в спеціальній печі, при цьому поверхня активізується і армована синтетична нитка вплавляется в обидва шару ПВХ.
  • Така обробка не дає «зісковзувати» або «переміщатися» армуючої нитки, істотно покращує властивості.
  • Робоча температура підводки - від 5 ° С до 25 ° С, тиску - 20 Бар.
  • Кріплення сполучних елементів - міцні і легкі в користуванні.
  • Всі металеві частини виготовлені з нержавіючого металу.


У нас можна купити товар необхідної довжини. Ми надаємо гнучку систему співпраці і оплати. Ви можете замовити товар в Інтернет-магазині, а отримати будь-яким доступним способом доставки в Києві або іншому місті в Україні.