Втулки, приєднання, адаптери

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Купити втулки, приєднувачі, адаптери в інтернет-магазині СанТоп

В Україні не існує загальноприйнятої класифікації сантехнічної арматури, що істотно ускладнює життя виробникам і споживачам. Ринок арматури міг би розвиватися стрімкими темпами, але відсутність класифікатора гальмує процеси. З першими труднощами людина стикається при установці нового сантехнічного приладу імпортного зразка - часто до наших стандартів вони не підходять.

Проблеми та їх рішення

Найпоширеніша проблема - не збіг параметрів різьби, невідповідність діаметрів або розмірів болтових головок.

Варіантів для виходу з даної ситуації кілька:

  • повернути в магазин, якщо візьмуть;
  • обміняти на прилад вітчизняного виробництва, якщо підберете підходящий.


Найкраще рішення - зайнятися пошуком спеціальних приеднувачів, адаптерів, втулок, тобто спеціалізованої арматури - перехідників для сантехнічного обладнання. Перехідник - це фітінг з внутрішнім (зовнішнім чи внутрішнім і зовнішнім) різьбленням з двох сторін, необхідний для монтажу труб або кранів різних діаметрів в одну систему. Такі елементи існують в сортаменті з полімеру і металу.

Металеві фітинги вважаються надійнішими в експлуатації. Виготовляються вони з різних конструкційних металів: застосовується низьковуглецева сталь, мідь і сплави з неї. Залежно від призначення і місця установки перехідники можуть бути покриті додатковим напиленням для поліпшення властивостей, підвищення стійкості до корозії і довговічності.

Вимоги, яким повинна відповідати спеціалізована сантехнічна арматура:

  • виконувати свої функції протягом всього життєвого циклу - вибирайте надійних виробників, на продукцію повинна бути гарантія;
  • бути міцною і жорсткою;
  • бути герметичною;
  • витримувати різні механічні навантаження, у тому числі і високі;
  • бути без пружних деформацій і без видимих пошкоджень;
  • бути зручною в експлуатації, не вимагати частого обслуговування і регулювання.


В інтернет-магазині «СанТоп» в Києві можна купити онлайн перехідники будь-яких видів від відомого німецького виробника Heimeier, необхідні для якісного монтажу всіх видів сантехнічного обладнання. Ціни в нашому магазині найдемократичніші в Україні, а перехідники, футорки, втулки, прісоедінітелі, адаптери, муфти, подовжувачі - це лише мала частина нашого асортименту.