Запчастини для змішувачів Armatura

Знайдено: 1 - 24 серед 122 товари

Купуйте запчастини для змішувачів Armatura в магазині СанТоп

Безвідмовну роботу водорозбірної арматури забезпечує її своєчасний ремонт. Всі пристрої з часом починають пропускати воду, слабшають кріплення або зношуються прокладки, тому до заміни деяких комплектуючих потрібно бути готовими. Багато роботи можна зробити самостійно і заощадити на послугах сантехніка. Досить правильно підібрати необхідні запасні частини.

Особливості вибору

Запчастин і комплектуючих для змішувачів існує безліч. Для спрощення процедури вибору необхідно чітко розуміти, які функції і завдання покладені на кожну з деталей.

  1. Аератор - водозберігаючими насадка на кран із зовнішньою різьбою і сіточкою. Зверніть увагу на діаметр і матеріал виготовлення, врахуйте тип різьблення. Ці параметри повинні точно відповідати виливу змішувача.
  2. Розетка - кріплення з внутрішнім різьбленням для настінного монтажу змішувача. Вибирайте відповідний варіант за формою, матеріалами, видом і розміром.
  3. Перемикачі ванна / душ - один з найбільш «ніжних» елементів змішувачів для ванної, який часто виходить з ладу. При виборі важливий не тільки зовнішній вигляд, але і якість.
  4. Керамічний картридж - регулює потік і температуру води. Вибирайте товар з гарантією.
  5. Вилив - через нього з крана витікає водна струмінь заданої температури і сили. Виливи мають різну форму, конструкцію і довжину - намагайтеся підібрати аналогічний тому, що вийшов з ладу. При виборі особливу увагу слід приділити матеріалу і якості виконання.
  6. Перехідники та ексцентрики - потрібні для переходу від водопровідної труби до крану. Важливо звертати увагу на тип і ширину різьблення.

При виборі комплектуючих не варто скупитися. Віддавайте перевагу запчастинах з латуні від відомих європейських виробників, адже від їх якості буде залежати довговічність роботи всієї сантехнічної арматури. При виборі деталей, які будуть на увазі, звертайте увагу і на зовнішній вигляд: вони повинні збігатися за кольором і стилю з іншими частинами змішувача.

Купити високоякісні комплектуючі з міцного і надійного матеріалу виробництва польської компанії Armatura, які прослужать вірою і правдою не один рік по найприйнятнішій ціні можна онлайн на сайті інтернет-магазину «СанТоп» в Києві. Не забувайте, що в оффлайн магазинах України дана продукція представлена з істотною націнкою.