Термоголовки

Знайдено: 1 - 24 серед 86 товарів

Термостатична головка - запорука комфортної роботи радіаторів

Скоротити витрати на опалення до 25% цілком реально без істотних інвестицій в переобладнання всієї системи. Досить встановити радіаторні крани з термостатичними головками і рахунки за опалення відразу знизяться. Вибрати, замовити та купити будь-яку модель можна в режимі онлайн на сайті інтернет-магазину «СанТоп» з доставкою по всій Україні або відвідати виставковий зал магазину у Львові. Ресурс santop.com.ua дозволяє в одному місці придбати оптимальний варіант арматури для опалення за низькою ціною і при високій якості.

Термоголовки: правила вибору

Терморегулятор повинен бути встановлений на радіатор в парі з термоклапаном, але часто сам клапан на радіаторі є, а головка відсутня.

Перед тим як замовити термоголовки слід знати, як їх вибрати.

Призначення: допомагають підтримувати комфортну температуру в квартирі при центральному опаленні в період міжсезоння, а також економніше витрачати теплоносій при індивідуальній системі опалення. Вони не вимагають профілактичного обслуговування. Діапазон температури в приміщенні може бути виставлений в межах 6-300С.

На ринку представлені три типи:

  • рідинні - всередині головки знаходиться ацетон (толуол);
  • газоконденсатні - з газом, більш чутливі до зміни температурного режиму;
  • воскові - зустрічаються рідко.


Управління може здійснюватися вручну або за допомогою електронного таймера-дозволяє встановлювати необхідні параметри роботи на кілька тижнів вперед.термоголовка

Термоголовки температури представлені з датчиком:

  • виносним (дистанційним) - з'єднується з головкою за допомогою металевої трубки;
  • вбудованим - вимагають професійної допомоги при монтажі та дотримання певних вимог до розміщення радіатора.


Зверніть увагу на тип підключення вашого радіатора, головки слід підбирати відповідні: для бічного або типу V, а також на матеріал: нікель або покриті порошковою фарбою. Обов'язково уточніть розміри різьби і тип з'єднання

При виборі слід врахувати, що ціна на прилад безпосередньо залежить від:

  • типу термоголовки;
  • виду датчика;
  • виробника.


Головки термостатичні від німецьких брендів вважаються ідеальними варіантами при оптимальному співвідношенні ціна / якість.