Котли, бойлери, каміни

Тепло в кожен будинок: опалювальне і водогрійне обладнання

газові котлиЯкість нашого життя безпосередньо залежить від комфортного мікроклімату в будинку. Однак в холодну пору року все складніше оплачувати рахунки за газ і електроенергію. Крім ефективної теплозахисту, необхідно організувати ефективну систему опалення з урахуванням площі обігріву і домогтися максимально високого ККД.

Купити опалювальне, водогрійне обладнання, димохідні системи, стабілізатори напруги, а також термостати і програматори в широкому асортименті за найкращою ціною ви завжди можете онлайн на нашому сайті santop.ua, адже в стаціонарних магазинах України дані товари представлені зі значною торговою націнкою. Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує тільки високоякісну продукцію від виробників зі світовим ім'ям і з тривалою гарантією.

Яке обладнання вибрати?

При виборі джерела опалення, завжди слід орієнтуватися на вид палива, який ви будете використовувати. Класифікація котлів ведеться в залежності від виду споживаного палива:

  • електрика;
  • тверде;
  • рідке;
  • газоподібному.

Найбільш затребуваними сьогодні є двоконтурні котли, здатні одночасно забезпечити будинок і опаленням, і гарячою водою. Не слід також забувати про встановлення стабілізаторів напруги на прилади з електронним управлінням - ця бойлер
незначна інвестиція забезпечить безперебійну роботу і продовжить термін служби дорогого опалювального обладнання.

Також набирають популярність каміни - займають мінімум місця, дозволяють милуватися грою полум'я, а також забезпечують теплом. Сучасні каміни відмінно інтегруються з системою опалення, і стають не додатковим, а основним джерелом тепла. Деякі моделі оснащені повітрядувами, це дозволяє збільшити площу опалення без збільшення витрати палива. Термокаміни з водяним контуром нагрівають воду також ефективно, як і котли. З'явилися у продажу і каміни з бойлерами.

Цікавою розробкою технологів стали чавунні печі-каміни і печі-котли, основні переваги яких - естетичний вигляд і економічність.

При бажанні практично на всі види опалювального обладнання можна встановити термостати для підтримки оптимальної температури в приміщенні.

Ви зможете підібрати економний котел, камін, піч і водонагрівач для квартири, будинку, дачі, а також для адміністративної або виробничо-складської нерухомості.

Економити на опаленні без шкоди якості з магазином «СанТоп» просто і зручно.