Крани спеціалізовані для приладів

Знайдено: 1 - 24 серед 35 товарів

Підключаємо пральні та посудомийні машини: увагу на крани

Правильне підключення пральних та посудомийних машин до системи водопроводу є гарантією вашого спокою і захистом від затоплення сусідів, що живуть знизу. Для установки «помічників» будуть потрібні спеціальні комплектуючі: шланги, спеціалізований кран для приладу, трійник, муфти та матеріали для забезпечення нормальної герметизації різьбових з'єднань за типом фум-стрічки. Поставтеся до вибору з усією відповідальністю, щоб ваша недбалість не обернулася серйозними витратами на ремонт своєї і сусідської квартир.

Правила вибору спеціалізованого крана

Крани для пральних і посудомийних машин - обов'язкове придбання і надійний захист від можливих аварій в системі водопроводу. Сфера їх застосування досить широка: вони незамінні при підключенні опалювальних котлів, унітазних бачків, змішувачів і біде.

Перед тим як замовити кран, почніть з огляду місця підключення приладу до системи водопостачання і місця його установки. вибирайте:

  • прохідний - якщо є окрема труба для пральної або посудомийної машини, або підключати ви плануєте тільки один прилад;
  • триходовий - при необхідності врізки в існуючу водопровідну систему, а також при бажанні встановити кілька приладів, в залежності від схеми підключення може знадобитися докупити ще і прохідний;
  • кутовий - потрібно для повороту водяного потоку на кут в 900.


Не підходять з матеріалів пластик і силумін. Віддайте перевагу латуні або бронзи - нехай дорожче, але надійніше. Якісний кран має ідеальну різьблення - без горбів і відколів. Вентиль або важіль повинні повертатися без докладання зусиль. Не забудьте при виборі уточнити, в який бік повинен повертатися важіль - щоб у вас завжди був вільний доступ до нього і він не чинив опору в стіну або меблі. Кращий варіант - кран з поворотом в різні боки. Кульовий механізм перекриття води вважається більш довговічним.

Купити якісні спеціалізовані крани для приладів, вироблені в Польщі та Іспанії можна в онлайн режимі на сайті santop.com.ua. У стаціонарних же магазинах України вся запірно-регулююча арматура пропонується з істотною торговою націнкою. Інтернет-магазин «СанТоп» є офіційним представником відомих брендів в світі сантехніки, тому ціни істотно нижче, ніж у конкурентів.