Шланги для насосів (антивібраційні )

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Антивібраційні шланги для насосів

Підводка для води, газу, змішувачів з гнучкої основи добре відома кожній людині, що має справу з ремонтом або підключенням до газо- або водосистемам. Спектр застосування шлангів найширший: це і підключення сантехніки, і будь-яких обладнань з використанням води, що подається.

Серед всіх видів гнучких підводок є екземпляр, досить добре відомий за кордоном, але поки боязко з'являється в магазинах Києва. Безумовно, найближчим часом антивібраційні шланги для насосів займуть почесне місце серед усіх існуючих шлангів, які тільки можна купити в Україні. Але поки вони мало відомі.

Отже, що собою являє цей екземпляр?

  • Це традиційний гнучкий шланг з покриттям з переплетених металевих ниток, але діаметр його більше - приблизно 3,5 сантиметрів. Як випливає із самої назви, антивібраційні шланги використовують тоді, коли потрібно усунути гудіння, вібрацію, гучну циркуляцію рідини в трубах, які з'являються в системах водопостачання з підключеними насосами, гідрофорной установкою, зрівняльні резервуарами, кондиціонером.
  • Насос і насосну станцію можна під'єднати за допомогою антивібраційного шланга, який імеетдвухсторонній фітінг. Один з них з'єднує під прямим кутом. Антивібраційні шланги витримують високий тиск завдяки великій кількості ниток в кожній з пасом обтягування.


Якісні шланги для насосів з антивібраційні властивостями скомплектовані з:

  • Трубки з нетоксичного, міцної, еластичної гуми, яка не сприйнятлива до дії низьких і високих робочих температур.
  • Латунних фітингів з різьбленням внутрішньої і зовнішньої.
  • Обплетення з надміцного металу: алюмінію, нержавіючої сталі або оцинкована обплетення.


Надзвичайно важливо купити тільки сертифікований товар. При покупці в звичайному магазині ви ризикуєте отримати неякісну підводку і як наслідок - побутові проблеми, переплату.

У нашому Інтернет-магазині надані тільки сертифіковані в Україні товари. На кожен з них ми надаємо гарантію, інструкцію. При необхідності ми можемо онлайн проконсультувати вас щодо встановлення, особливостей, застосування, можливості підвищення експлуатаційних здібностей.

У нашому Інтернет-магазині ціни гарантовано нижче. Всі товари - від виробника, чию хорошу репутацію ми підтримуємо ретельно вже довгий час. Ми несемо відповідальність за ваші затишок, комфорт, спокій.