ПВХ Труби

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Водопровідні труби ПВХ: екологічні, довговічні, прості в монтажі

Застосування труб з поліхлорвінілу (ПВХ) для влаштування систем водопостачання має досить довгу історію - перший водопровід з них був споруджений в Німеччині в 1934 році. За такий довгий термін ці вироби заслужили загальне визнання і довели свою екологічність, нешкідливість для здоров'я, зручність в експлуатації, надійність і довговічність при цілком доступною ціною. Середній термін служби труб ПВХ - п'ятдесят років. Протягом всього часу використання вони демонструють відмінну пропускну здатність, оскільки на їх гладких внутрішніх стінках не відбувається відкладень твердих фракцій. При влаштуванні систем водопостачання використовуються труби ПВХ двох типів:

  • напірні - призначені для холодного водопостачання, використовуються при будівництві водопроводів, що працюють в температурному режимі від 0ºC до + 45ºC. Також знаходять застосування в каналізаційних системах, де передбачено примусовий водозабір;
  • безнапірні - застосовуються в трубопроводах, тиск в яких не перевищує 0,16 МПа. Найчастіше це зовнішні мережі каналізації та системи відведення стічних вод.


Демократична ціна, міцність і зносостійкість зумовили високу конкурентоспроможність труб ПВХ на ринку аналогічних виробів. У продажу вони представлені у вигляді відрізків довжиною в 3 м (труби діаметром від ½ 'до 1' продаються кратно 1 м).

Переваги монтажу труб ПВХ

Одним з головних достоїнств цих виробів, крім невисокої ціни, є простота установки, що не вимагає нагрівання, зварювання. Ви можете недорого купити ПВХ труби, з'єднання яких відбувається методом холодного зварювання - таке клейове з'єднання вимагає застосування фітингів, вартість яких також невисока, і клею з розчинником.

Монтаж систем з ПВХ можливий без використання дорогого устаткування і без залучення фахівців, що в кінцевому підсумку позитивно позначиться на ціні установки водопроводу.

Наш інтернет-магазин «СанТоп» пропонує труби ПВХ американської компанії NIBCO за максимально низькими цінами. Всі зразки, представлені в каталозі, є в наявності. У Львові ми надаємо адресну доставку ПВХ труб, яку ви можете замовити прямо до порога будинку. Якщо сума покупки досягне позначки в 3000 грн, дана послуга буде виконана абсолютно безкоштовно. Досить дешево обійдеться і пересилання їх в Дніпропетровськ, Київ, Одесу, Харків чи інше місто України - пластикові труби в п'ять разів легше металевих.