Латунні різьбові з'єднання

Знайдено: 1 - 24 серед 302 товари

Латунні різьбові з'єднання

Фітинги з латуні з нарізним сполученням - можливість швидко і при мінімальних витратах зібрати трубопровід будь-який з інженерних систем. Даний вид арматури відноситься до бюджетного варіанту за рахунок технологічності матеріалу: латунь легко обробляється і формується, а міцність виробів і місць ніпель з різьбоюз'єднань залишається високою. Попит на фітинги латунні пояснюється також простотою монтажу, антикорозійною стійкістю, низькою тепловодному, дешевизною порівняно з іншими сплавами і металами, а також довговічністю, якщо на нього нанесено додаткове захисне покриття з хрому або нікелю.

Основи правильного вибору різьбових з'єднань

Фітинги з латуні нарізного типу (роз'ємні з'єднання) знаходять застосування в системах опалення, холодного і гарячого водопостачання, каналізації, дренажу і при прокладанні технологічних мереж. Вони незамінні при установці сантехнічних, які регулюють і контролюють приладів. Зверніть увагу, що для систем з високими температурами і тиском, що перевищує 20 бар, латунь не підходить.

Латунні роз'ємні фітинги вважаються універсальної арматурою, яка витримує багаторазовий монтаж і демонтаж, до того ж і комбінувати їх можна з різними матеріалами труб:

  • мідними;
  • металопластиковими;
  • пластиковими;
  • сталевими.


Розрізняють фітинги за призначенням. Найбільш затребувані: американки, заглушки, муфти, хрестовини і трійники, штуцери і подовжувачі, перехідники та ніпелі.

При виборі врахуйте стандарт різьблення на трубі - їх діаметри повинні збігатися. Однак для надійної герметизації місця з'єднання неодмінно буде потрібно придбати спеціальні матеріали ущільнювачів:ніпель латунний

  • фторопластові стрічки;
  • пасту;
  • залізний сурик;
  • ущільнюючу нитку.


Перевіряйте при покупці відсутність тріщин і пористості на виробі, а також переконайтеся в наявності надсечек на зовнішньої різьбі. Ви повинні знати, що як би якісно не проведені монтажні роботи, фітинги з різьбленням потребують періодичної перевірки на міцність і при виявленні послаблень - підтяжки гайок.

Інтернет-магазин «СанТоп» - найкраще рішення при покупці запірно-регулюючої арматури з доставкою по Києву і території України. Купити латунні різьбові з'єднання в широкому асортименті можна в режимі онлайн. Висока якість продукції від зарекомендували себе на ринку іспанських, польських, турецьких і українських виробників за вигідною ціною ви завжди знайдете на сайті магазина santop.com.ua.