Газові шланги

Знайдено: 1 - 24 серед 38 товарів

Монтаж комунікаційних систем – справа непроста! Водяний, вентиляційний, електричний, газовий шланг чи труба мають відповідати всім нормам безпеки. Особливо це стосується останніх. Газові шланги мусять бути надійними, герметичними, щоб уникнути витоку. Саме тому до їх покупки треба підійти відповідально. «СанТоп» розповідає про найважливіше!

Види газових шлангів

Раніше для підключення газових приладів використовували лише сталевий шланг для газа. Сучасні виробники значно урізноманітнили асортимент. Вони створили гнучкі циліндричні конструкції, котрі значно швидше та легше монтуються, але не менш безпечні, міцні.

Сильфонний гофрований шланг з нержавіючої сталі

Міцний, пружний, гнучкий, довговічний, добре тягнеться, не деформується. Ця конструкція має широкий температурний діапазон (від -50 до +200 градусів), витримує тиск до 6 атмосфер. Зручні штуцери з різьбою та прокладками, що розміщені з обох боків шланга, значно спрощують процес монтажу. Має внутрішній і зовнішній тип різьби або лише внутрішній, буває одно- або багатошаровий. Термін експлуатації сильфонного рукава – до 30 років, але й вартує він в кілька разів дорожче. Специфіка цього шланга у тому, що він підключається до будь-якого обладнання (котел, газова плита, піч тощо), підходить для монтажу на відкритій місцевості, наприклад, для проведення газу від газопроводу до будинку.

Гумовий шланг, обплетений «нержавійкою» (внутрішня різьба)

Ззовні він виглядає як звичайний шланг із нержавіючої сталі, але в середині оснащений якісною гумою з хорошими експлуатаційними властивостями (еластична, не чутлива до впливу високих температур). Такий шланг для газу – міцний (витримує тиск до 10 атм), бюджетний, оснащений спеціальними фітингами з обох боків виробу, що значно спрощує його установку. Зовнішня оболонка захищає гуму від шкідливих чинників (волога, зношування, механічні ушкодження). Ідеально підходить для побутових приладів на газі.

Армований рукав із полівінілхлориду (ПВХ)

Гнучкий, еластичний, жорсткий, не горить, не проводить електричний струм, витримує тиск до 30 атмосфер. Шланг з ПВХ – аналог гумової конструкції, але з кращими технічними характеристиками. Оснащений спеціальними кріпленнями з латуні, не чутливий до впливу кислот, солей, палива, вологи.  Має низьку ціну і тривалий термін експлуатації – до 20 років, на противагу виробам із гуми, котрі служать лише 10. Цей шланг для газового балона, побутових приладів (як у приватних, так і в багатоквартирних будинках) тощо випускається у жовтому (лише для газу) та білому (для різних видів сантехніки) кольорах.  

Як вибрати газовий шланг?

Вибрати міцний, якісний, довговічний шланг до газової плити, котла, конвектора тощо не так складно, як здається. Головне – врахувати такі нюанси:

  • довжина – на сучасному ринку доступні рукави від 400 см до 2000 см. Вибирайте так, щоб він був із запасом, не натягувався занадто сильно, але щоб і не провисав (кількох см достатньо). Популярні варіанти – 1 м, 1,5 м, 2 м;
  • діаметр перетину – оптимальний варіант для нормальної подачі газу – не менше 10 мм. Крім того, для правильного підбору діаметра, варто подивитися на розмір виходу на приладі, до якого підключатимете шланг;
  • матеріал – найкращими вважаються сильфонні газові шланги, однак якщо ваш бюджет не дозволяє купити їх, то візьміть варіант ПВХ чи гумову з нержавійкою;
  • оригінальність – важливо ще до покупки ретельно оглянути шланг, порівняти відповідність технічних характеристик з тим, що написано в паспорті виробу;
  • виробник – обирайте ті магазини, котрі можуть надати сертифікат якості послуг. Покупка у несертифікованого виробника може мати погані наслідки.

Тепер вам відомо все, що потрібно для вдалого вибору газового шланга до плити, котла, конвектора тощо. На сайті магазину «СанТоп» є широкий асортимент продукції на будь-який гаманець. Усі актуальні довжини доступні до замовлення. Заходьте й обирайте те, що потрібно!