Кріплення для алюмінієвих радіаторів

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Монтаж алюмінієвих радіаторів: акцент на кріплення

Установка опалювальних приладів своїми руками дозволяє заощадити значну суму коштів. Однак заняття це відповідальне і перед тим як приступати до монтажу вивчіть особливості та нюанси техніки надійного кріплення радіаторів до стіни або до підлоги. Невдало підібраний кріплення і невірно вироблена установка загрожують перекосами батарей в процесі заповнення системи, можливою деформацією, розгерметизацією і затопленням ваших і сусідських приміщень гарячою водою.

Вибираємо кріплення для алюмінієвих радіаторів

Алюмінієві радіатори є затребуваним видом опалювальних приладів у наших співвітчизників. Привертають вони доступною вартістю і простотою монтажу / демонтажу. Вага їх досить легка, що дозволяє кріпити їх до стін з будь-яких матеріалів.

Важливо: одна секція якісного алюмінієвого радіатора важить не менше 1 кг, а з урахуванням сполучних ніпелів батарея на 10 секцій вийде вище 11 кг без води. Не ставтеся легковажно до вибору кріплення - від нього залежить ваш спокій і безпечна експлуатація всієї системи опалення.

Радіатори з алюмінію можна монтувати до стіни під вікном або до підлоги. Кронштейни для них повинні відповідати виду металу, з якого виготовлений опалювальний прилад, тобто вибирати слід алюмінієві.

Довжина кронштейнів має фіксовану довжину, а їх кількість слід розрахувати правильно: не менше трьох кріплень для радіатора до 8-ми секцій і від чотирьох при більшій кількості.

Від способу установки залежить і тип кріплень:

  • настінні - кількість точок кріплення залежить від розміру радіатора і матеріалу стіни, в цегляних і залізобетонних досить встановити 2 кронштейна вгорі і 1 внизу;
  • підлогові - вимоги установці і жорсткості істотно нижче, ніж при монтажі до стіни, але горизонтальність ліній при розмітці дотримати обов'язково.


Переконайтеся в надійності кріплень - прикладайте до кронштейну зусилля. Він не повинен згинатися або бути рухомим.

Інтернет-магазин «СанТоп» доставить по Києву і всій території України різноманітні сантехнічні товари, в тому числі кріплення для алюмінієвих радіаторів, найвищої якості. Купити опалювальні прилади та набори для їх монтажу можна онлайн за вигідною ціною на сайті магазина santop.ua в будь-який зручний вам час.