Змішувачі прихованого монтажу

Знайдено: 1 - 24 серед 33 товари

Мінімалізм в дизайні – наше все! Функціональність санвузла забезпечується вибором якісного обладнання, яке доповнює, а не псує інтер’єр, робить користування ванною зручним і приємним. Суттєво зекономити простір у ванній кімнаті, приховати труби допоможе монтаж змішувача прихованого монтажу. Про переваги конструкції, нюанси вибору знає «СанТоп».

Переваги змішувачів прихованого монтажу

Змішувач прихованого монтажу – це конструкція для подачі води, блок якої  вбудований у стіну чи спеціальну інсталяцію. Зовні розміщений лише носик виливу, важіль управління та декоративна панель. Такий пристрій має безліч переваг.

Переваги змішувача прихованого монтажу:

  • ергономічність, зручність використання – видимі частини техніки мають невеликі розміри, є виносними, тому монтуються в будь-якій точці душової кабіни чи ванни. Наприклад, важелі управління встановлюють на зручну для себе висоту, носик виливу – в безпечному місці, щоб ніхто його не торкався, верхній душ – в будь-якому куті душової;
  • мінімалізм, економія простору – вбудовані змішувачі не нагромаджують інтер’єр непотрібними деталями. Корпус схований від людського ока, тому дизайн ванної виглядає легшим, візуально об’ємнішим, а це чудовий бонус для малих санвузлів, де місця для розміщення громіздкої сантехніки обмаль. Якщо для установки крана купується спеціальна інсталяція, то вона слугуватиме ще й місцем зберігання доглядової косметики, що теж позбавить кімнату від візуального шуму;
  • естетичний вигляд –  змішувачі цього виду мають новітній мінімалістичний дизайн. Сучасні виробники пропонують моделі з актуальними для інтер’єру відтінками (позолота, сатина, хром, чорний) і двома типами покриття (матовий, глянцевий). Під кожне дизайнерське рішення можна обрати найбільш підходящий та стильний варіант;
  • легкість догляду – чим менше деталей, тим простіше чищення. Раз на тиждень мийте носики та важелі керування спеціальними мийними засобами і витирайте насухо – для чистоти змішувача цього достатньо.

Що врахувати, обираючи приховані змішувачі?

Вибір крана прихованого монтажу – непроста справа і підходити до неї треба відповідально. Ви можете значно полегшити собі роботу, взявши до уваги критерії від «СанТоп», описані нижче.

Матеріал виробу. Змішувач повинен бути надійним, стійким до корозії, безпечним для людини, довговічним. Зупиніть свій вибір на латуні. Моделі з цього матеріалу відповідають вищезазначеним технічним характеристикам, ще й мають доступну ціну. Тип покриття (матовий, глянцевий), декоративну обробку (позолота, сатина, хром, чорний колір) обирайте відповідно до стилю інтер’єру. Наприклад, темній кімнаті у стилі лофт підійде матовий чорний кран.

Призначення. Для чого ви обираєте вбудований змішувач? В асортименті сучасних магазинів є моделі, призначені для ванної, душової, раковини, біде.  За будовою вони схожі, відрізняється лише керівний елемент. Наприклад, у змішувача для душу прихованого монтажу ним є керамічний регулятор двох діаметрів (35, 40), у конструкцій для біде – керамічна головка, регулятор (діаметр 25), в моделей для умивальників – керамічний кран-букса, регулятор (35, 40 діаметр).

Витрати води (л/хв). На сайті магазину «СанТоп» до замовлення доступні моделі з витратами води 6, 8, 12, 15, 18, 19, 20 л/хв. Підібрати оптимальний можна наступним чином: берете будь-яку посудину, наприклад, відро на 10 л, ставите під кран тієї сантехніки, яку ви будете замінювати новим змішувачем (умивальник, душ, ванна тощо), відраховуєте час, за який ємність наповниться. Якщо для цього потрібно 60 секунд, то беріть модель, що використовує 10 літрів води за хвилину.

Комплектація. Деякі види змішувачів продаються з додатковими елементами: декоративними розетками, душовими лійками, шлангами, тримачами для душу.

Якісні змішувачі прихованого монтажу купуйте лише у перевірених виробників. Наприклад, у львівського магазину сантехніки «СанТоп». В асортименті – обладнання з Польщі та Туреччини. Широке різноманіття варіантів, сучасний дизайн, доступна ціна. Заходьте на сайт або в фізичний магазин у ТВК «Південний» та обирайте те, що потрібно саме вам.  Чекаємо і цінуємо кожного клієнта!