Зворотні клапани з пластиковим осердям

Знайдено: 1 - 24 серед 45 товарів

Зворотний клапан з пластиковим осердям

Основне завдання зворотного клапана - це захист трубопроводу від стрибків тиску і гідравлічного удару, поділ його на функціональні відрізки і перекриття реверсивного потоку рідини, що істотно спрощує сантехнічні роботи. Нормальне функціонування водопостачання та опалення має на увазі протягом води в заданому напрямку - для цієї мети необхідні клапани зворотного ходу. Встановлюються вони в змішувачах, біля лічильників обліку води, перед насосами в опалювальних системах і представлені в широкому асортименті, купити які можна онлайн на сайті santop.com.ua - ціна на них в кілька разів нижче, ніж в стаціонарних магазинах України. В інтернет-магазині «СанТоп» представлена ​​тільки якісна запірна арматура від провідних світових виробників. Про те, який клапан слід встановити, і яка модель підійде для вашої системи, слід дізнатися докладніше.

зворотний клапан схемаОсобливості вибору зворотного клапана з пластиковим сердечником

Даний вид автоматичної запірної арматури для води являє собою простий, але дієвий механізм. Він влаштований таким чином, що відкривається тільки в одному напрямку і вода не може рухатися у зворотний бік - перекриває реверсивний хід, немов вентиль. До переваг його установки відноситься:

  • надійність;
  • функціональність;
  • простота конструкції і легкість монтажу;
  • доступна ціна.


З недоліків слід віднести неможливість нормально функціонувати в забрудненій воді.

Пластиковий сердечник служить запірним елементом, тому так важливо підібрати якісний клапан. Зверніть увагу на матеріал для його виготовлення: краще, якщо в суміші поліпропілену присутні додаткові добавки.

За типом кріплення діляться на:

  • муфтові - приварні або нарізні, ідеальні для побутового використання;
  • фланцеві - кріпляться за допомогою болтів, відрізняються значними розмірами, застосовуються в промисловості або для труб з великим перетином.

Залежно від швидкості перекривання потоку:

  • закриваються - спрацьовують миттєво;
  • плавні - не так швидко реагують, проте вважаються надійнішими.


Підбирайте зворотний клапан для водопостачання з урахуванням середовища, в якій йому належить функціонувати - для гарячої води пластикові сердечники не актуальні. Матеріал корпусу краще з латуні, він надійніше, довговічніші і якісніше сталевого або пластикового.

Розміри клапана необхідно врахувати: підбирайте по внутрішньому діаметру.