ПВХ фітинги

Знайдено: 1 - 24 серед 102 товари

Фітинги ПВХ: призначення і спосіб монтажу

Одним з незаперечних переваг водопровідних систем з полівінілхлориду вважається можливість їх самостійного монтажу. Ця обставина істотно впливає на кінцеву вартість установки водопроводу - адже не доводиться оплачувати послуги професіонала, які стоять зовсім не дешево. Ціна на труби і фітинги ПВХ цілком демократична, а їх монтаж не вимагає застосування спеціалізованого дорогого устаткування. У каталозі нашого інтернет-магазину «СанТоп» ви знайдете все необхідне для складання ПВХ систем холодного водопостачання:

  • труби різних типорозмірів;
  • фітинги ПВХ необхідних конфігурацій.


Всі вироби, представлені в каталозі, є в наявності, тому їх відправка до Києва, Одеси, Дніпропетровська чи інше місто України займе мінімальний час. По Львову ви маєте можливість замовити адресну доставку до будинку, і ми здійснимо її в найкоротший термін.

Асортимент ПВХ фітингів в нашому каталозі

За допомогою фасонної продукції, якої і є різноманітні фітинги, здійснюється перехід на інший діаметр труб, зміна їх напрямки, створення різних відгалужень від магістралі та інші подібні дії. Для вирішення цих завдань ви можете вибрати в каталозі фітинги ПВХ різних конфігурацій:

  • муфти для з'єднання труб;
  • трійники для створення відгалужень;
  • ПВХ фланці для підключення приладів;
  • хрестовини для створення розв'язок магістралі в різних площинах;
  • заглушки для перекриття трубопроводу та інші деталі для монтажу.


Фітинги, призначені для прокладки напірних магістралей, розраховані на робочий тиск в межах до 40 атмосфер.

ПВХ фітинги для монтажу під клей

У нашому каталозі ПВХ фітинги для холодного водопостачання представлені виробами американської компанії NIBCO, розрахованими на метод холодного зварювання. Полягає він в застосуванні агресивних клеїв, які забезпечують дифузійне з'єднання матеріалів. Така процедура доступна навіть початківцям будівельникам. Отримана в результаті монолітна конструкція абсолютно міцна і може без побоювання прокладатися прихованим способом. Якщо потрібно поєднати труби ПВХ з ділянками системи, виконаними з інших матеріалів, ви можете недорого купити фітинги з різьбленням на одній з частин. Використовуючи комплектуючі з полівінілхлориду, цілком реально без особливих витрат змонтувати надійний трубопровід, який прослужить довгі роки.