Групи безпеки

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів
3 070.5грн
68.3
Немає в наявності

Особливості вибору і необхідність в установці групи безпеки котла

Група безпеки котла являє собою набір елементів для запобігання, а також захисту опалювальних систем від тиску, що перевищує максимально допустимі межі. В її завдання також входить організація воздухоотвода і аварійного скидання теплоносія при виникненні позаштатних ситуацій. У настінних котлах дана система вбудована, тому окремо купувати її немає необхідності.

На що звернути увагу при покупці

Європейськими стандартами і ГОСТами передбачений наступний склад групи:

  • запобіжний клапан - повинен бути виконаний з латуні, кришка поворотна - з термостійкого нейлону, при необхідності пристрій скине надлишок води, тільки обов'язково раз на місяць перевіряйте його працездатність і промивайте його;
  • автоматичний розповітрювач - латунний, захистить систему від кавітації і сторонніх шумів;
  • манометр - корпус із пластику, шкала з алюмінію, скло з акрилу, приєднувальний штуцер з латуні, прилад дозволяє здійснювати візуальний контроль за показниками тиску.

Всі пристрої повинні бути змонтовані на загальну підставу у вигляді консолі або планки методом лиття або гарячого кування. Планка може бути сталевий, чавунної або з латуні. Для безпеки домочадців - звернути увагу на моделі в ізоляційному кожусі. Розміри групи безпеки можуть бути стандартні і компактні - вибирайте оптимальний варіант для свого бюджету, на функціональність розміри не впливають.

Звертайте увагу на розмір різьблення, уточнюйте з якого матеріалу виконано виріб, перевіряйте робочий тиск по паспорту і діапазон мінімальних і максимальних робочих температур. Не забувайте і про суворій відповідності діаметра зливного шланга діаметру латунного запобіжного клапана.

Купити дійсно надійні і якісні групи безпеки котлів, вироблені в Польщі, Австрії та Німеччини за доступною ціною простіше і зручніше онлайн в інтернет-магазині santop.com.ua. Зверніть увагу, що в звичайних магазинах України дане обладнання продається з істотною націнкою. Інтернет-магазин «СанТоп» в Києві надає гарантію виробника на дані товари.

Правильний вибір і установка групи безпеки захистить труби від розриву, а також котел та інші дорогі елементи від виходу з ладу. Ваш комфорт в холодну пору року і безпеку життя залежать від працездатності системи опалення.