Каналізація Складна

Знайдено: 1 - 24 серед 46 товарів

Фітинги для каналізації з відводами

Правильна стиковка каналізаційних труб не викликає ускладнень. Гумові манжети, відводи всіляких форм, видів настільки спростили процес, що каналізаційна система нагадує конструктор, з яким, здавалося б, упорався б і дитина.

Каналізаційні відводи виробляють з того ж матеріалу, що і труби. Якщо все правильно спроектувати і змонтувати, система не принесе несподіваних турбот.

Велика розмаїтість колін допоможе зібрати пластиковий трубопровід будь-хто, навіть найскладнішої, конфігурації. Що цікаво - пластикові коліна можна прикріпити до металевих трубах. Як це функціонує - ми вам розповімо пізніше.

Відводи, або, як їх називають в Україні, коліна - це допоміжні деталі. З їх допомогою можна повертати трубопровід і навіть в деяких випадках міняти напрям водяного потоку на 180 °. Вони суттєво вирішують проблеми тісних житлових площ, що особливо «болить» мешканцям комуналок Києва або малометражного житла будь-яких інших населених пунктів в постсовецкіх країнах.

Основні види відводів для водостічної труби:

  • Найбільш складне з'єднання надає хрестовина, оскільки має аж чотири відведення. Розташування відводів може бути в одній і двох площинах, кут - 45 ° або 90 °.
  • Трійники - бувають різних форм і діаметрів муфти, які також спрямовані під кутом 45 ° або 90 °.
  • Кути дають можливість повернути водяний потік на 30 °, 45 °, 60 ° і 90 °. В останньому випадку такий трюк вдасться «виконати» не з кожною рідиною, а тільки тієї, яка не має твердих речовин, що могли б засмітити відведення.


Кожен з них має гумові ущільнювачі, їх прикріплюють до обруча розтруба. Але бувають фітинги, які з'єднують за допомогою клею.

Для того, щоб з'єднати відведення і трубу з різних матеріалів, необхідно купити уплотняющие речовини: силіконові герметики, епоксидний клей, смоляних пасмо, технічну сірка, бітумну пластику, ущільнювальні стрічки і ін.

Їх також можна купити онлайн в нашому Інтернет-магазині.

Але не поспішайте відразу йти в магазин і починати експериментувати. Для таких складних технічних операцій знадобиться допомога фахівця. У будь-якому іншому випадку кріплення відводів - процес простий і не вимагає сторонньої допомоги.