Радіатори, конвектори

Радіатори опалення - надійне джерело тепла у вашому будинку

радиатори опаленняОпалювальний сезон в кліматичних умовах України триває 6-7 місяців в році, тому так важливо створити комфортний мікроклімат в своєму будинку і квартирі. Установка радіаторів - необхідний захід і варто поставитися до їх вибору з належною увагою. В асортименті інтернет-магазину СанТоп представлений величезний асортимент радіаторів від кращих виробників Stelrad, Armatura KFA, Thermoplus. Замовити і купити сталеві та алюмінієві частини можна онлайн з доставкою в Києві, Львові, Харкові та в інших містах України. Кожному необхідно знати, на що звернути увагу і як вибрати оптимальне співвідношення ціна / якість при покупці.

Основні моменти при виборі радіаторів

Років 15 тому про те, як вибрати радіатори опалення, ніхто особливо не замислювався - просто асортименту не було. Сьогодні ж важливий не тільки зовнішній вигляд приладу, важлива вимога - при мінімальних затратах повинна досягатися максимальна тепловіддача.

Якість обігріву приміщення і термін служби опалювального приладу будуть залежати від наступних параметрів:

  • тиск в системі - для центрального даний параметр слід дізнатися в комунальній службі, а для індивідуального - в паспорті на котел;
  • теплова потужність - на 10 кв.м потрібно 1кВт тепла, додайте 20% для дому та кутової квартири;
  • якість теплоносія;
  • максимальна температура води;
  • матеріал;
  • кількість секцій.

Вибирати радіатори слід з урахуванням конкретних умов експлуатації.

  1. Для централізованого опалення. Хороший варіант - біметалічні, так як вони стійкі до гідроударів і не схильні до корозії. Однак вартість їх висока. Алюмінієві доступніші, тільки купувати необхідно радіатори, виготовлені методом лиття - вони витримують тиск в 10 стальные радиатори опаленняатмосфер і прослужать довго.
  2. Для автономної системи. Ідеальний варіант - алюмінієві батареї: привабливий дизайн, мінімальна вага, хороші показники тепловіддачі і теплопровідності. Можна брати прилад, розрахований на тиск 6 атмосфер. Сталеві радіатори не менш популярні - привертають вони своєю вартістю, тільки ось якість води в системі має бути високим. Обов'язково розраховуйте необхідний розмір секції.

Важливо знати: чи не монтуйте алюмінієві прилади в системі опалення з мідними елементами - термін служби скоротиться в кілька разів. Від правильного вибору радіаторів опалення залежить комфорт у вашому будинку в холодну пору року.