Рушникосушки

Рушникосушка - стильний і практичний прилад для вашої ванної кімнати

Рушникосушка є важливим функціональним приладом у ванній кімнаті - він підтримує комфортний мікроклімат, позбавляє приміщення від вогкості, конденсату і не дає шансів для розвитку грибка і цвілі. Крім комфорту і можливості просушити білизну правильно підібраний за розміром і стилем цей сантехнічний елемент може кардинально змінити інтер'єр, стати справжньою «родзинкою». На ринку представлений їх величезний асортимент: декілька видів, безліч форм і широка колірна гамма, з різних матеріалів і від різних виробників. В інтернет-магазині santop.ua можна вигідно купити будь-яку з рушникосушок онлайн, так як ціни на всі моделі істотно нижче, ніж в стаціонарних магазинах сантехніки в Україні. Тільки до вибору слід підійти відповідально, адже її має бути легко встановити, в інтер'єр вона зобов'язана вписатися ідеально і бажано, щоб ще прослужила вона якомога довше.

Вибираємо по виду

РушникосушкиСьогодні на ринку сантехніки представлено три види рушникосушок:

  • водяні - виконують роль компенсуючої петлі і обігрівача, дуже компактні і найчастіше встановлюються в багатоповерхівках;
  • електричні - вимагають облаштування розетки у ванній кімнаті, незалежні від системи опалення та наявності гарячої води, а температуру нагрівання ви регулюєте самостійно;
  • комбіновані - можуть працювати від електрики у випадках відсутності гарячої води в системі, дуже практичні, але ціна на них досить висока.

Вибираємо дизайн

Дизайн рушникосушок не повинен вибиватися із загального стилю приміщення ванної кімнати, тому вибирайте матеріал і вид, відповідний дизайну змішувачів: з нержавійки, міді, латуні, сталеві з емаллю або цинковим покриттям, хромовані, матові або під бронзу / золото. Різноманіття Рушникосушкарозмірів і форм дозволить підібрати ідеальний прилад:

  • змійовик;
  • підкова;
  • драбинка - є оригінальні модифікації «похила драбинка» і «драбинка-вітрило»;
  • U-, M-, S-, П-, W- образні - можуть бути і поворотними;
  • листові з нержавійки або склокераміки;
  • еліпси і різні складні геометричні фігури.

Завжди керуйтеся розмірами приміщення і стіни при виборі «сушарки», тільки так ви придбаєте оптимальну модель по висоті і ширині.


Вартість рушникосушок залежить від виробника, якості матеріалів, технології виробництва, виду, форми і розміру.