Лічильники для води

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Корисні поради щодо вибору лічильників для води

Установка лічильників для води (водомірів) дозволяє сім'ям знизити витрату і суттєво економити бюджет в порівнянні з встановленими нормативами. Даний прилад буде ефективний за умови, що ваша сантехніка справна - немає протікання в змивних бачках, змішувачі НЕ прокопують. Різноманіття лічильників на ринку змушує покупця замислитися, адже так важливо знати, на що звернути увагу при покупці і які умови слід дотримуватися при їх установці і експлуатації.

Практичні поради щодо вибору побутового водоміра

Фахівці рекомендують для максимальної економії не скупитися на установку разом з лічильником:

  • унітазів зі звичайним і економним режимом зливу;
  • змішувачів одноважільних, з аератором або термостатів - економія досягає 60%.


Щоб вибрати водомір, зверніть увагу на принцип його дії. Затребувані на сьогоднішній момент два типи приладів обліку.

  1. Механічні. Для холодної (до 400С) і гарячої води (до 100-1300С). Доступні за ціною і не потребують джерелі живлення. Водоміри з «мокрим» механізмом обліку швидко виходять з ладу, якщо не встановити фільтр для очищення від важких домішок і бруду.
  2. Електромагнітні. Характеризуються високою точністю, але їх вартість не є вдалою. Існують особливі вимоги до їх установці і реєстрації.


Віддавайте перевагу українським лічильників - ці прилади вже внесені до реєстру засобів вимірювальної техніки, сертифіковані, мають паспорт з клеймом Держстандарту і відповідають встановленим технічним характеристикам. Імпортні прилади обійдуться вам на порядок дорожче, а ось переваг перед вітчизняними вони не мають, до того ж не всі з них ремонтопрігодни.

З урахуванням діаметра труб і способу установки лічильника (вертикального або горизонтального) вибирають клас точності приладу:

  • С - найвища ступінь точності;
  • В - призначений для квартир в багатоповерхових будинках;
  • А - низька точність, вертикальна установка.


Є моделі з повертаємим рахунковим механізмом - дозволяють прочитувати свідчення в будь-якому положенні.

Купити надійні прилади обліку гарячої та холодної води в асортименті можна онлайн в інтернет-магазині «СанТоп» з доставкою по Києву і в будь-який інший місто. У нашому магазині мінімальна торгова націнка в Україні. На всі лічильники надається тривала гарантія.