Сталеві панельні радіатори UTERM VENTIL COMPACT з нижнім підключенням

Знайдено: 1 - 24 серед 102 товари

Радіатори опалення UTERM VENTIL COMPACT з нижнім підключенням

Сталеві панельні радіатори виробляються на заводі української компанії UTERM, керівництво якої кілька років тому поставило перед собою мету - виробляти на підприємстві конкурентний за якістю з європейськими радіаторами продукт і по доступній в Україні ціні. Було ретельно підібрано постачальників матеріалів і обладнання для виробництва батарей для водяного опалення, а також проведено навчання персоналу для роботи з встановленим обладнанням.
Завдяки проведеним масштабним роботам з модернізації підприємства і підвищення кваліфікації співробітників вдалося в найкоротші терміни налагодити виробництво радіаторів UTERM найвищої якості і за доступною ціною. За досконалою якістю продукції стоїть найтехнологічніше сучасне штампувальне, зварювальне і фарбувальне обладнання.
Зварювальна лінія ТМ «LEAS» (виробництва Італіі) є №1 в світі за якістю зварювання та продуктивності.

виробництво

При виробництві радіаторів використовується три стадії обробки і фарбування:

  • Хімічна обробка металу (знежирення, пасивація, фосфатування) - дає можливість прибрати окалину з поверхні металу після зварювання, залишки масла та іржу. А також забезпечити захист радіатора від можливої ​​корозії при зберіганні і подальшій експлуатації.
  • Грунтування поверхонь радіаторів проводиться методом занурення з подальшим відпалом при температурі 200 °С, що забезпечуе довготривалу міцність покриття.
  • Кінцеве фарбування проводиться методом електростатичного напилення дуже якісною фарбою ТМ «AkzoNobel» (Нідерланди) і гарантує отримання якісного лакофарбового покриття високої міцності.

Метод фарбування, який використаний у виробництві радіаторів опалення, широко застосовується для фарбування автомобільних кузовів в автомобілебудівельній галузі промисловості.

естетика

Панельні радіатори «UTERM» ідеально вписуються в будь-який інтер'єр приміщень, в яких вони встановлені, завдяки своєму естетичному зовнішньому вигляду. Стандартний колір радіаторів - білий RAL 9016.

доступність

UTERM GROUP є лідером на ринку опалювальної техніки серед виробників сталевих панельних радіаторів в Україні, а також лідируючі позиції в Європі та країнах СНД. Компанія побудувала добре розвинену мережу дистрибуції на цій території і впевнено її розширює. Завдяки виробництву великої кількості типорозмірів радіаторів UTERM GROUP пропонує своїм клієнтам асортимент радіаторів опалення, серед якого не тільки стандартні розміри, але і безліч нетипових - в загальній сумі понад тисячу різних розмірів.
Радіатори UTERM можуть бути використані в однотрубних і в двотрубних системах автономного та центрального опалення. Завдяки виробництву радіаторів UTERM VENTIL COMPACT у клієнтів компанії з'явилася можливість створити додатковий затишок в домі використовуючи особливо модне останнім часом під'єднання радіаторів до системи опалення знизу. Широкий спектр радіаторів водяного опалення, вироблених на підприємстві, дозволяє підібрати ідеальний для Вашого приміщення за габаритами і потужністю прилад.

Гарантія

Постійне вдосконалення виробничих процесів і як наслідок висока якість вироблених радіаторів, дозволяють гарантувати тривалий термін служби. Бренд UTERM надає 10 років гарантії на свої панельні радіатори «UTERM». Продукція сертифікована за українським ДСТУ Б 8.2.5-3-95, російським ГОСТ 31311 -2005 і німецьким DIN EN 442 стандартами.