Сталеві панельні радіатори Stelrad Novello з нижнім підключенням

Знайдено: 1 - 24 серед 190 товарів

Сталевий радіатор Stelrad Novello: гарантія затишку у вашому домі

Переживши перший шок після різкого зльоту вартості комунальних послуг, більшість наших співвітчизників зайнялися пошуком можливостей зниження прийдешніх витрат. Хтось покладає надії на державне субсидування, а хтось зробив більш раціональний підхід - знизити енергоспоживання. Один з найбільш простих і розумних шляхів вирішення проблеми - заміна старого обладнання новим, яке більш економічно і ефективно. Сталеві радіатори Stelrad Novello голландського виробника Stelrad є виробами європейської якості (ISO 9001), цілком виправдовують інвестиції в модернізацію завдяки високому рівню тепловіддачі і малому обсягом циркулюючого теплоносія. Кожен сталевий радіатор Stelrad Novello проходить процес знежирення, феррофосфатірованія, пассивації, а також ґрунтується методом занурення. Порошкове багатошарове електростатичне напилення фарби і випал гарантують надзвичайну міцність покриття - в майбутньому вам не доведеться піклуватися про фарбування.

Переваги установки сталевих радіаторів Stelrad Novello

Радіатори такого типу застосовуються в приватних будинках, а також в квартирах з індивідуальними закритими системами опалення і контрольованою якістю теплоносія. Вони мають такі переваги:

  • обігрів здійснюється конвекцією і тепловим випромінюванням з великих нагрівальних поверхонь;
  • прийнятна ціна, що дозволяє знизити початкові витрати на модернізацію;
  • виготовлені з листової сталі, що володіє підвищеною міцністю і стійкістю до корозії;
  • витримують температуру теплоносія до 110˚С, а тиск до 10 атмосфер;
  • нижнє підключення дозволяє не порушувати загальну естетику приміщень, приховуючи сполучні труби. Також Stelrad Novello укомплектовані необхідними кріпленнями і можуть забезпечуватися арматурою для установки на підлогу;
  • проста конструкція без гострих кутів забезпечує безпеку експлуатації і легкий догляд - більше ніяких покладів пилу, збираючи роками в радіаторах опалення!


Інтернет-магазин "СанТоп" - ваш правильний вибір

Прийнявши рішення замовити і купити сталеві радіатори Stelrad Novello будь-якого типу і розміру у нас, ви отримуєте натомість якісний товар і гарантійні зобов'язання від виробника. Відсутність посередників і весь асортимент товару на складі заощадять кошти і час, дозволивши швидко і недорого підготуватися до прийдешніх холодів. Доставка зі Львова до Києва, Харкова та інших міст України коштує порівняно дешево, а при замовленні від 3 тисяч гривень здійснюється за наш рахунок.