Котли опалення

Сучасні опалювальні котли: економія коштів і безпека використання

газові котлиПитання економії енергоресурсів і фінансів стало насущним для наших співвітчизників уже давно, а останне підвищення цін на комунальні послуги призвело в паніку навіть найстійкіших. Непосильні для багатьох сімей суми в квитанціях ЖКГ змушують шукати альтернативні і енергетично ефективні способи опалення. Однієї лише герметизації і утеплення приміщень виявиться мало, якщо обігрів здійснюється за допомогою застарілого обладнання, для якого чуже поняття економії. Вкладення грошей у модернізацію систем може стати одним з найбільш раціональних підходів, оскільки сучасні опалювальні котли відрізняються високим рівнем ефективності і безпеки. Це можуть бути як котли тривалого горіння, так і газові або електричні.

Асортимент опалювальних котлів в інтернет-магазині "СанТоп"

Стаючи клієнтами інтернет-магазину "СанТоп", ви отримуєте можливість замовити і купити тільки сертифіковані опалювальні котли європейських виробників. У нас представлені такі види опалювального обладнання:

  • котли тривалого горіння: на відміну від застарілого оснащення, в котлах тривалого горіння в рази збільшено виділення теплових калорій за рахунок повного згоряння палива. Котли тривалого горіння на одноразовому завантаженні дров, торфу, деревних або сільськогосподарських відходів можуть працювати до декількох діб;
  • електричні: прості в установці і експлуатації, забезпечують високий рівень теплового комфорту, можуть монтуватися як основне або додаткове обладнання для обігріву;
  • газові: незважаючи на прийдешню перспективу нового підвищення цін на газ, обладнання даного типу залишається найбільш затребуваним на ринку. Це обумовлено застосуванням інноваційних технологій, що дозволяють при мінімальній витраті палива недорого обігрівати значні площі.

Особливості інноваційних газових котлів

Газові опалювальні прилади бувають одноконтурні, що нагрівають тільки теплоносій, і двоконтурними, що забезпечують наявність гарячої води. Купуючи двоконтурні опалювальні котли для будинку або інших приміщень, ви рятуєтеся від необхідності покупки додаткового устаткування. За типом камери згоряння котли можуть бути турбірованнимі (закриті камери) і димохідними (відкриті). Сучасне обладнання компактно і естетично, в більшості випадків для нього передбачений настінний тип монтажу.

Купити котел (електричний, газовий або котел тривалого горіння) нового покоління можна з доставкою, вартість якої оплатимо ми, зі Львова до Києва, Полтави, Ужгород, Харків чи будь-яке інше місто України. Турбота про постійні та залучення нових клієнтів - мета роботи нашої компанії!