Обладнання для пайки поліпропілену

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Обладнання для пайки поліпропілену


 Наші пріоритети - це комплексне забезпечення сантехнікою і обладнання водо- і теплопостачання. Ми намагаємося полегшити і поліпшити процеси, пов'язані з монтажем, установкою, ремонтом водо- і теплосистеми. Наша продукція - не тільки труби, арматура, фітинги, це якісне та надійне обладнання для всіх монтажних операцій. Наш асортимент - це комплексне рішення ремонтних «головоломок». Ми пропонуємо не тільки купити труби і з'єднувальні деталі, ми радимо підібрати саме той інструмент, який ідеальний в кожному індивідуальному випадку. І зараз ми пропонуємо обладнання для пайки поліпропілену.

  • Купивши обладнання в нашому магазині, ви маєте можливість отримати необхідний комплект для зварювання труб і не платити зайвого за надмірну потужність апарату для зварювання, за насадки типорозмірів, які вам не потрібні, за інструмент, який вже є в наявності.
  • Обробка поліпропіленових труб при використанні апаратів для пайки - це простий і легкий процес, що не вимагає додаткових навичок, знань. Всі характеристики і способи застосування подані на фото, графіку і описані в каталогах нашого Інтернет-магазину.

 Апарат для зварювання поліпропілену стане прекрасним помічником як для профі, так і доморощеного майстра. Приладами можна користуватися при великому спектрі сантехнічних робіт для досягнення надійного з'єднання труб в тепло- і водопровідних системах. Пайка сполучних частин проходить швидко і досить легко.

При використанні інструменту до з'єднувальним поверхнях не прилипає розплавлений матеріал. У комплекті обладнання для пайки ви можете купити:

  • нагрівальний елемент, поміщений всередину нагрівальної пластини;
  • блок керування апаратом, в який входять індикатори температур, температурне реле і вимикач;
  • насадки змінні для нагрівання; вони прикріплюються до спеціальної пластині і при їхній допомозі проходить нагрівання труб і фітингів.


В Інтернет-магазині можна ознайомитися з безліччю найменувань для монтажу поліпропіленових труб. Устаткування - виключно сертифіковане, перевірене нашу репутацію і відгуками партнерів і клієнтів по всьому світу і в Україні.

Наші консультанти допоможуть онлайн за будь-якої ситуації. Гарантована доставка по Україні допоможе вам отримати апарати не тільки в Києві, а й в будь-якому населеному пункті країни.