Доставка і оплата

Оплата

Готівкова оплата

Ви можете розрахуватися готівкою безпосередньо по факту отримання товару в транспортній компанії "Нова Пошта" або під час доставки товару кур’єром. В цьому випадку Ви оплачуєте вартість доставки та послуги транспортної компанії по поверненню коштів за отриманий товар, згідно з тарифами вибраної компанії.

Увага!!!

Шановні клієнти та відвідувачі сайту, інформуємо Вас, що у зв'язку з підвищенням тарифів за доставку товару кур'єрськими службами, а також через збільшення кількості випадків відмови недобросовісних клієнтів забирати замовлений товар, який повністю відповідає заявленим характеристикам і опису, наша компанія несе невиправдані збитки за повернення товару.

Ми змушені просити Вас поставитися з розумінням до того, що замовлення загальною вартістю до 200 гривень інтернет-магазин відправляє кур'єрськими службами тільки після повної передоплати.

При замовленнях понад 200 гривень, залежно від ваги, габаритів і вартості товару, може знадобитися часткова передоплата, що дорівнює вартості доставки у Ваше місто, яку ми віднімаємо від суми післяплати, вказаної при відправленні товару.

 

Безготівкова оплата

При відправленні товару по території України, Ви зможете оплатити виставлений та надісланий на Вашу електронну адресу чи факс рахунок наступними способами:

  • безготівковим платежем, на вказаний розрахунковий рахунок в будь-якому відділенні банку;
  • грошовим переказом на банківський рахунок "ПриватБанку", який Ви можете здійснити в будь-якому відділенні банку чи з допомогою терміналу.

Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN
UA203052990000026003041016871

Назва банку

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Код отримувача
2326400015

Найменування отримувача
ФОП Немоловський Сергій Володимирович


 
Прохання надіслати нам чек про здійснення оплати. Відразу після зарахування коштів на наш рахунок оплачений товар передається в службу доставки.

Доставка і відправка

Доставка товарів по Львову, при замовленні на суму 30000 грн. і більше, здійснюється безкоштовно до будинку замовника. Доставка негабаритного товару та товару вагою понад 50 кг. узгоджується окремо.

 

Доставка товарів по Україні здійснюється за кошти покупця кур’єрськими службами транспортних компаній "Нова Пошта", "Міст Експрес""САТ" чи будь-якою іншою компанією, якщо перелічені вище компанії не мають представництв у Вашому місті.

Замовлений товар Ви зможете отримати в пунктах видачі "Нова Пошта", "Міст Експрес""САТ" або за вказаною адресою, у випадку замовлення доставки кур’єром.

Зовнішній вигляд та комплектація товарів перед відправленням перевіряються  нашими працівниками. Разом з товаром Ви отримуєте заповнені гарантійні талони чи сервісні книжки, сертифікати відповідності та товарний чек.

Після передачі товару кур’єрським службам, на вказаний Вами мобільний номер телефону буде відправлено sms - повідомлення  з номером декларації та назвою транспортної компанії. Орієнтовний час прибуття товару на склад перевізника у Вашому місті 1-3 дні, залежно від регіону та транспортної компанії.

Відстежити рух замовлення можна на сайті відповідної транспортної компанії "Нова Пошта""Міст Експрес""САТ" вказавши номер декларації, який ми надсилаємо Вам після відправлення товару.

Для отримання товару на складі транспортної компанії в Вашому місті необхідно буде вказати номер декларації з отриманого sms – повідомлення та показати паспорт.

Відправка замовлень, які були оформлені та оплачені до 12:00 здійснюється того ж дня, після 12:00 замовлення відправляються наступного робочого дня.

Увага!

При отриманні товару переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень, оскільки претензії до зовнішнього вигляду та комплектації товару, Ви можете висовувати лише до передачі Вам товару та підписання декларації про його отримання.

Вартість послуг за доставку товарів можна розрахувати на сайтах відповідно до обраної транспортної компанії "Нова Пошта", "Міст Експрес""САТ".