Шафки колекторні внутрішнього монтажу

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Колекторна шафа для внутрішнього монтажу в магазині СанТоп

Колекторна шафа - незамінний елемент в побуті. Головна її перевага полягає в тому, що кожен користувач об'єкта нерухомості має постійний доступ до інженерних комунікацій, а саме до приладів обліку, системи трубопроводів систем опалення та водопостачання. Його порожнину дозволяє приховати не тільки лічильники теплової енергії і води, а також різну запірну арматуру, прилади регулювання потужності подачі теплової енергії і тиску систем водопостачання. Шафи ці мають досить непомітний і естетичний вигляд, тому гармонійно вписуються в будь-який дизайн приміщень. Дверцята обладнана спеціальним замком, який запобіжить несанкціонований доступ до встановленого всередині нього обладнання.

Особливості: на що звернути увагу при покупці

Купити якісні колекторні шафи для внутрішнього монтажу різних розмірів вітчизняного виробництва за вигідною ціною можна онлайн в інтернет-магазині «СанТоп» так як в роздрібні торгові точки України товар поставляється з великою націнкою.

В даний час даний вид виробів на ринку представлений з різних матеріалів. Виготовляються вони з:

  • легкого полімеру;
  • пластмаси;
  • металопластику;
  • стали;
  • алюмінію.


Як показує практика більш надійними і практичними визнані металеві вироби. Таким чином, при виборі перевагу слід віддати саме шафі, виконаному зі сталі.

Внутрішні (вбудовані) шафи широко застосовуються в житлових і адміністративних приміщеннях. В основному встановлюються в санвузлах або спеціальних приміщеннях. Головною перевагою вбудованої моделі є простота монтажу в стіну або в нішу, а також можливість зробити його практично непомітним - тут потрібно ретельно продумати інтер'єр.

Важливим критерієм вибору вважається розмір. Ширина і висота обраного виробу залежить від площі ніші, в яку буде виконано установка. Розмір безпосередньо залежить від кількості необхідних для установки приладів, щоб створити комфортні умови для доступу до них. Розмірна сітка представлена ​​такими розмірами:

  • висота (мм) - 675, 700;
  • ширина (мм) - 340, 440, 560, 710, 795, 960.


Представлені колекторні шафи в продажу в основному білого кольору. Поверхня може бути матовою або глянсовою - це залежить від вашого смаку. Догляд простий - їх можна мити або протирати сухою губкою, на них не залишаються розводи, а якісне покриття прослужить не один десяток років.