Печі і сталеві пічні дверцята

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів

Особливості вибору печі для обігріву

В останні роки популярність набирають сучасні опалювальні печі, які підібрати можна відповідно до побажань і урахуванням потреб покупця. Дане обладнання встановлюється з урахуванням необхідного рівня рекуперації і передачі теплової енергії. Від вашого вибору залежить якість обігріву приміщень і зниження витрати палива.

Купити якісні печі українського виробництва з гарантією виробника можна онлайн на нашому сайті. При цьому ціна на всі представлені моделі в кілька разів нижче, ніж в інших магазинах України. Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує альтернативні системи опалювального устаткування, які дійсно ефективні і окупають себе за один-два сезони.

На що звернути увагу при виборі

Вам необхідно уточнити декілька аспектів, від яких буде залежати довговічність і економічність функціонування опалювальної печі.

  1. Потужність топки. Користуйтеся даними з технічного паспорта або формулою для усередненого розрахунку реальної потужності топки: вона дорівнює добутку максимального завантаження дров в кг на 3 кВт.
  2. Вікно топки. Пам'ятайте, що втрати теплової енергії при виборі панорамного вікна складають 40-60%. Вирішіть, що важливіше: зовнішній вигляд або функціональність печі. Шукайте оптимальний варіант.
  3. Шлях розподілу тепла. Популярні моделі з корпусом з нагрівальної вставки і з додатковими поверхнями нагріву, які дозволяють рекуперировать значну кількість енергії.


Важливим елементом конструкції печі є дверцята, які повинні забезпечувати безпечну експлуатацію і ефективність обігріву.

  1. Зі скла і комбіновані зі сталі / скла. Затребувані моделі, дозволяють безпечно милуватися грою полум'я, виготовлені з прозорою крісталлокерамікі і кварцу. Віддавайте перевагу печей, в яких обладнана система випалу кіптяви.
  2. З металу. Відмінні показники пожежної безпеки та збереження тепла. Прості в монтажі. Однак попит на них невисокий - відсутня можливість споглядати відблиски вогню.
  3. З чавуну. Надати дверцят естетичний вигляд допомагають спеціальні вогнестійкі склади. Підходять для печей, що працюють на вугіллі / коксі.


Якщо використовуватися будуть тільки дрова - вибирайте дверцята зі скла або металу. Уточніть наявність теплового захисту - дверцята не нагріватися вище 40 градусів. Можлива також установка датчиків з оповіщенням про відкриття заслінки і її температурі.