Шланги для душа

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Якісний шланг для душа

Душовою шланг є одним з елементів системи змішувача для ванної і біде. Він досить гнучкий і довгий, легко відновлює форму, проте постійний термічний вплив через деякий час призводить до виходу його з ладу. Тільки висока якість і міцність і дбайливе використання можуть гарантувати довговічність.

Купити комплектуючі до змішувачів за вигідною ціною можна в онлайн на сайті santop.com.ua. У роздрібних магазинах України дана продукція в основному представлена з націнкою. Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує надійні шланги для душу виробництва польської компанії Armatura в широкому асортименті.

Важливі моменти

Дана продукція на ринку представлена в таких цінових сегментах:

  • економ клас - «скромний» зовнішній вигляд, не захищені від перекручування, недовговічні, але найдоступніші за вартістю;
  • середній клас - захист від зламу, презентабельний дизайн, хромована обмотка;
  • преміум клас - сучасний дизайн, захисне внутрішнє покриття виконано з пластика, практично не перекручуються, самі довговічні вироби, тільки ціна на них висока.

При виборі шланга для душа зверніть увагу на кілька основних параметрів.

  1. Довжина. Вона повинна відповідати розміру ванни. Коротке або занадто довгий виріб може створити масу незручностей у вигляді перекручування і загинів. Довжина шланга знаходиться в межах від 1м 20 см до 2 м. Оптимальний варіант - 1,6 м, який підходить для душових кабін і ванн.
  2. Сполучне різьблення. Приділіть увагу діаметру різьби на конусі, гайки, лійці і змішувачі. Вони повинні бути відповідні, щоб виключити необхідність в установці перехідників. Шланги з шарнірами або підшипниками не перегинаються.
  3. Матеріал виготовлення. Кращим вважається гумовий шланг, зовні покритий захисною гофрованою металевою опліткою - він прослужить досить довго. Пластикові прозорі і непрозорі вироби не такі гнучкі, схильні до потемніння, появі жовтизни, схильні до розтріскування і мають відносно нетривалий термін служби, хоча відмінно вписуються в дизайн ванної кімнати.

При виборі комплектуючих до змішувача не варто довіряти невідомим виробникам, віддавайте перевагу тільки торговим маркам з відмінною репутацією. Перед покупкою переконаєтеся в комплектності виробу і точності виготовлення різьбових з'єднань.