Циркуляційні насоси

Знайдено: 1 - 24 серед 187 товарів

Циркуляційний насос - один з головних елементів сучасної системи опалення

Циркуляційний насос використовують при гарячому водопостачанні. В Україні в системі гарячого водопостачання його використовують в технологічних, санітарних і гігієнічних цілях. Його основне завдання - циркуляція і забезпечення напору води в системах.

  • Він безшумний, не вимагає багато електроенергії, відносно легкий. Вода в такому насосі пересувається по замкнутому контуру, в зв'язку з чим насоси мають високу тепловіддачу. Завдяки їм в системі регулюється і підтримується постійна температура ціркулюючої рідини.
  • Вони виготовлені з дотриманням теплоізоляційних технологій, з нержавіючої сталі.
  • Циркуляційний насос підтримує постійну роботу, рівномірно прокачуючи теплоносій по радіаторам, тепловентиляторам або іншим теплообмінникам. Це гарантує рівне теплорозподілення в приміщенні.

Плануючи купити циркуляційний насос, ви повинні зробити розрахунок і підібрати необхідну саме для вашого приміщення модель. Важливими при розрахунках є метраж площі, обсяг рідини в системі і висота подачі.

Також циркуляційні помпи бувають з мокрим і сухим ротором.

  • «Мокрий» насос - якщо двигун і робоче колесо перебувають у воді. Досить старий і перевірений варіант - з'явився більше півстоліття тому. У цьому випадку рідина позитивно впливає на деталі, працюючи як «мастило», і на мотор, охолоджуючи його. Такий насос досить простий в обслуговуванні, Циркуляційні насосилегко піддається ремонту, а головне, такі моделі поки дешевше.
  • Насос з сухим ротором - мотор працює поза рідиною, яку перекачує помпа. Має ряд переваг: досить низьке споживання електроенергії, більш високий коефіцієнт корисної дії. Шум при роботі двигуна в межах норми. Хоча ціна незначно више, ніж аналога з мокрим ротором.

Всі моделі, які ми пропонуємо вашій увазі в цьому Інтернет-магазині, мають ряд якісних особливостей. В першу чергу, помітно нижча ціна, ніж у магазинах Києва або іншого міста України. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, і наші ціни - контрольовані і перевірені фірмою-виробником.

Всі металеві деталі виготовлені з нержавіючої сталі, робоче колесо кожного із запропонованих варіантів - з матеріалу, стійкого до корозії. Корпуси насосів виготовлені з висококласного матеріалу: чавуну, нержавіючої сталі, алюмінію, латуні або бронзи.

Якщо у вас виникли питання - зателефонуйте або зверніться до нас онлайн.