Змішувачі для умивальників

Знайдено: 1 - 24 серед 139 товарів

Змішувач для умивальника: робимо покупки правильно

Змішувач для умивальника - це необхідний елемент сантехніки в будь-якому будинку. Хочеться, щоб він прослужив дуже довго, тому підходити до його вибору потрібно з особливою увагою і педантичністю. Сьогодні існує велика кількість змішувачів для умивальників різних видів: на один важіль, двовентильні, з сенсорним або дистанційним керуванням. Який же краще вибрати? Як зробити це правильно? Поговоримо про це нижче.

Особливості змішувача для умивальника

Змішувач для раковини може відрізнятися способом управління:

  • двухвентильний. Такий тип знайомий нам з дитинства. Керувати потоком води і її температурою можна за допомогою двох вентилів. Експлуатаційний термін пристрою залежить від надійності прокладки в кран-буксі;
  • одноважільний. Відрізняється простотою і довговічністю. Управління напором і температурою води здійснюється за допомогою одного важеля. Важіль рухається вгору і вниз (для включення і виключення напору води), вліво і вправо (для регулювання температури води, що подається). Одноважільний змішувач для умивальника дуже зручний і передбачає управління тільки однією рукою;
  • сенсорний і дистанційний. Представлений вид найчастіше використовується тільки в громадських місцях з метою дотримання санітарних норм. Він оснащений датчиком, який спрацьовує при наближенні рук до крану умивальника. Все, що потрібно для включення води, - підставити руки.

Щоб вибрати змішувач для умивальника правильно, необхідно враховувати кілька важливих нюансів:

  1. Найбільш універсальними і зручними пристроями сантехніки є змішувачі, покриті хромом або сплавом хрому з нікелем.
  2. При виборі типу важеля пристрої для умивальника віддайте перевагу наявність дискового картриджа (керамічної головки), який зможе пропрацювати до 10 років.
  3. Для економії води вибирайте змішувачі одних важелів з економ-головкою (катридж з фіксацією положення).
  4. Обов'язково встановіть фільтр для очищення води від механічних домішок.

Змішувачі за хорошою ціною від "СанТоп"

Недорого купити змішувач для умивальника від відомого бренду Armatura (Арматура) ви можете в інтернет-магазині «СанТоп». Ми пропонуємо тільки оригінальну сантехніку від відомих виробників за доступною ціною. Оперативність, швидка доставка, індивідуальний підхід і робота без посередників - наші головні переваги. Дешево замовити товар ви можете в будь-який час на сайті магазина, оформивши заявку. Доставка здійснюється по всій Україні (в Київ, Харків та ін.), А жителі Львова зможуть не платити за кур'єрські послуги при замовленні від 3000 грн.