Поліпропіленові труби та фітинги

Поліпропіленові труби і фітинги Dizayn

Все впевненіше почесне місце на ринку ремонтних і будівельних матеріалів займають поліпропіленові труби і аксесуари. Низька ціна, легкість, зручність в експлуатації, легкозаменімость - переваг багато, а недоліки незначні. Про перших і других більш детально.

  • Одна з головних якісних особливостей - стійкість до низьких температур.

На застосування водотяги з поліпропілену слід звернути увагу дачникам, які будують будинки на ділянках далеко від Києва або іншого населеного пункту в Україні. Можна спокійно залишити будиночок без нагляду, не боячись низьких температур на вулиці. У цьому вони якісно відрізняються, від, наприклад, аналогів з металопластику.

  • Легко монтовані - зручно експлуатовані.

Їх застосування дозволяє забути про важкі у вазі і важких в поводженні металевих виробах. Поліпропілен - досить легкий матеріал, гнучкий, має гладку внутрішню поверхню, що оберігає продукт від появи іржі, вапняного нальоту. Стійкий до корозії.

  • Зберігають естетичність зовнішнього вигляду.

У каталогах нашого Інтернет-магазину можна побачити, що поліпропіленові труби - самодостатні в забарвленні, не вимагають фарбування навіть при тривалому використанні. Не вимагають маскування.Ідеальні при ремонтах.Ідеальні при ремонтах.

  • Ідеальні при ремонтах.

Майстри ремонтів знають, що спеціальні поліпропіленові та комбіновані фітинги сприяють швидкому і надійному монтування труби, її заміні. Для ремонту системи фахівці часто радять купити і застосувати саме поліпропілен, навіть якщо центральні райони водо- і теплосистеми виготовлені з металевих труб.

  • Низька ціна.

Поліпропіленові труби і фітинги - дещо дорогі матеріали. Їх можна замовити онлайн в нашому Інтернет-магазині і купити з доставкою в будь-яку точку України - по Києву або інший регіон.


До недоліків труб і фітингів з поліпропілену відноситься відносно недовгий термін служби - 20 років. Ця тривалість виведена при максимально агресивних впливах, в так званому «нещадному режимі». При обліку всіх технічний характеристик і рекомендацій щодо обходження термін служби значно збільшується.


Мають відносно невисоку термостійкість - до 70˚С, тоді як кліматичні умови в Україні наполягають на більшому нагріванні труб. Про всі особливості застосування можна дізнатися у наших фахівців, які онлайн проконсультують вас з будь-якого питання.