Програматори

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Програматор для газового котла

Кожен власник прагне до створення в своєму будинку ефективної системи опалення, з якої буде комфортно навіть у люті морози і при цьому витрата газу буде економною. Для цього необхідно постійно регулювати всі параметри котла, в тому числі температуру, час і періоди роботи. Сучасні виробники розробили корисний девайс - програматори для котлів, які в автоматичному режимі контролюють роботу котла, істотно знижують споживання палива і дозволяють домогтися істотної економії в міжсезоння - до 30-40%, а в зимовий час - до 20-30%.

Особливості та види программаторов

Програматор або контролер являє собою невеликий прилад, він вимірює температуру в приміщенні і управляє котлом відповідно до заданих параметрів. Особливість цього приладу - можливість виставляти програму по днях тижня і часу доби.

Пам'ятайте, що зниження температури всього на 1 градус економить 5-6% палива: встановіть контролер в частині кімнати, де відсутні опалювальні прилади. Комфортна економія - коли вдома нікого немає і в нічний час.

У продажу представлені кілька видів термостатів з розширеними функціями, тому підібрати оптимальний за вартістю прилад для вашого котла не складе труднощів:

  • механічний або електронний;
  • провідні або з радіозв'язком;
  • обладнані дисплеєм або без нього;
  • з GSM-модулем - інтелектуальна модель, яка за допомогою повідомлень на мобільний телефон власника нерухомості сигналізує про всі зміни і неполадки, обійдеться в 3-4 рази дорожче звичайних моделей;програматор для котла
  • з погодозалежним датчиком - регулює роботу котла з урахуванням погодних змін ще до того, як на вулиці потеплішало / похолодало.


Необхідний температурний режим програматори можуть встановлювати на один день, на тиждень і більше. Кожен з них володіє зрозумілою навігацією, забезпечує точний контроль температур, простий в установці. Підключення даного приладу дозволить комфортно керувати котлом, а також значно збільшить його ресурс завдяки скороченню кількості циклів «вкл / викл».

Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує купити онлайн якісні програматори від відомих німецьких та польських виробників для всіх видів опалювального обладнання. Ціни в нашому магазині дійсно кращі в Україні, на кожну позицію обладнання ви отримаєте тривалу гарантію.