Тепла підлога

Система «тепла підлога»

За законами фізики тепле повітря піднімається вгору і ця властивість вже давно використовується при облаштуванні опалювальних систем в житлових і нежитлових приміщеннях. «Теплі підлоги» здатні забезпечити високий рівень комфорту, створити оптимальний мікроклімат за рахунок рівномірного розподілу прогрітого повітря по всьому об'єму, не порушити дизайнерської задумки і виконувати функції додаткового і основного опалення.

Облаштовуємо теплу підлогу за всіма правилами

Ідеальною вважається система водяного теплої підлоги, вона ж є найскладнішою в установці. Здешевити проект можливо тільки при самостійному монтажі і покупці всіх необхідних матеріалів, комплектуючих і інструментів. Будьте готові попрацювати:

  • підготувати поверхню підлоги;
  • укласти спеціальну плівку і труби за схемою розводки;
  • закріпити їх і звести в одну точку - в шафу колекторний;
  • встановити розподільні гребінки;
  • підключити регулятор температури;
  • перевірити працездатність системи.


Труби підбирати слід з урахуванням свого бюджету: металопластикові, поліпропіленові або мідні. Температура в системі теплої підлоги не перевищує 50 градусів, так що кожен з видів прослужить не один десяток років.

В результаті установки ви отримаєте комфортне опалення з тривалим терміном експлуатації і суттєвою економією коштів в опалювальний сезон - від 20 до 50% в залежності від висоти стель.

Сучасний водяні теплі підлоги можна укладати під керамічну плитку, керамограніт, ламінат, лінолеум і навіть ковролін. Вони легко під'єднуються до централізованого і до автономного опалення, не вимагають контролю навантаження на підлогу, є довговічними, екологічно безпечними і терморегулятор надійними.

Монтаж теплої підлоги бажано проводити при проектуванні будівництва або під час проведення капітального ремонту, проте організувати локальні зони підігріву можливо в будь-якому приміщенні і в будь-який момент.

Купити регулятори температури, розподільні гребінки, колекторні шафи та інші супутні матеріали для теплої підлоги в асортименті від вітчизняних та імпортних виробників за цінами онлайн в інтернет-магазині «СанТоп» в Києві, так як роздрібні магазини України пропонують аналогічний товар значно дорожче. Не варто забувати про те, що високі початкові інвестиції дозволяють в майбутньому економити тепло і жити з комфортом.